ସେ-କ୍ସ ସମୟ ରେ ଷ୍ଟାମିନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ପ୍ରତି ଦିନ କରନ୍ତୁ ଏହି ମସାଜ୍ ।

love

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଶା-ରୀ-ରିକ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ଜିବନ ରେ ବହୁତ ଖାସ୍ ଜିନିଷ ହୋଇ ଥାଏ । ହେଲେ ଏଠାରେ ସବୁଠୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ହୋଇ ଥାଏ କି ଶା-ରୀ-ରିକ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ବେଳେ ଆପଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରାନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ଏମିତି କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ୍ ନିରାଶା ହୋଇ ଥାଏ ।

ସେ-କ୍ସ ରେ ଯେତେ ବେଳେ ଯାଏ ଦୁଇ ପାର୍ଟନର ଙ୍କୁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ଆସି ନ ଥାଏ ତେବେ ସେତେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କରିବା କଥା । ଏବଂ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ବି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜାଣି ଥିବେ ତେବେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେ-କ୍ସ ସମୟ ରେ ଅଧିକ ସମୟ ଯାଏ କେମିତି ଏକ୍ସପିରିଏସ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ମାନେ ଏହା ପାଇଁ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ମସାଜ୍ ଜରୁରୀ ହୋଇ ଥାଏ ସେହି ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ।

loves

ସେମିତିି ରେ ଆପଣ ମାନେ ଯଦି ସେ-କ୍ସ ଲାଇଫ୍ ର ଅଧିକ ସମୟ ଯାଏ ଅନୁଭବ କରିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ପ୍ରଥମେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ କାନ୍ଧ ଏବଂ ବେକ କୁ ମସାଜ୍ କରିବା ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ୱାରା ମହିଳା ଙ୍କ ସେ-କ୍ସ ରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ମିଳେ ସେହି ପରି ଭାବେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଏମିତି କରିଲେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଯୈ-ନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଦି ହେବା ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ସେ-କ୍ସ କରିବାରେ ବି ଆପଣ ମାନେ ଫରକ୍ ଦେଖି ପାରିବେ ।

ସେ-କ୍ସ କରିବାର 15 ମିନିଟ୍ ପୂର୍ବ ରୁ ଯଦି ମହିଳା ନିଜ ପାର୍ଟନର ଙ୍କ କାନ୍ଧ ଏବଂ ବେକ ର ମସାଜ୍ କରି ଥାଏ । ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ବିର୍ଜ୍ୟ ର ସ୍ତର ବଢି ଯାଏ । ଜାହା ଫଳ ରେ ସେମାନେ ସେ-କ୍ସ କୁ ଅଧିକ ସମୟ ଯାଏ କରି ପାରିଥାନ୍ତି । ଏମିତି କରିଲେ ପୁରୁଷ ର ଟ୍ରେସ୍ ର ଲେବୁଲ୍ କମ୍ ହେବା ସହିତ ସେମାନେ ସେ-କ୍ସ ରେ ଅଧିକ ପରିମାଣ ରେ ଧ୍ୟନ ଦିଅନ୍ତି ବୋଲି କିଛି ବୈଜ୍ଞ୍ୟାନିକ ମାନଙ୍କ ମାନିବା କଥା ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *