13 ଅଗଷ୍ଟ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ-ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସ୍ଥଳବିଶେଷରେ ବିନା ପରିଶ୍ରମରେ ଅଧିକ ଲାଭବାନ ହେବେ। କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବ୍ୟବସ୍ଥିତତା ହେତୁ ଶାନ୍ତି ଉପୁଜିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସ୍ଵାମୀସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ମହିଳାମାନେ ସମାଜ ସେବା ଓ ରାଜନୀତିରେ ସ୍ଵନାମ ଅର୍ଜନ କରିପାରିବେ। ଛାତ୍ର-ଛାତ୍ରୀମାନେ ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳହେବେ। ବାଦବିବାଦ ଓ ମାଲିମୋକଦ୍ଦମାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ।

ବୃଷ-କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଓ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସୂଚନା ପାଇବେ। ସନ୍ତାନ ସନ୍ତତି ମାନଙ୍କରଶୁଭ ଖବର ପାଇ ଖୁସିହେବେ। ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଓ ସୁନାମ ବଢିବା ସହ ଆୟ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ତମ ହେବ। ମହିଳାମାନଙ୍କର ପାରିବାରିକ ସ୍ତରରେ କିଛି କୁହୁଳା ଅଶାନ୍ତି ଦୂରେଇ ଜିବ। ମୁଖରୋଗ ଓ ପୁରାତନରୋଗ ପ୍ରକୋପରେ ହଇରାଣ ହେବେ। ପ୍ରତିକାର:- ଅନ୍ଧ,ବିଧବା ଅସହାୟା ମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ:-ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ଉତ୍ତମ ରୋଜଗାର ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଆୟ ତୁଳନାରେ ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଅନାଟନ ଦେଖା ଦେବ। ଘରୋଇ ସଂସ୍ଥାର କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହଯୋଗୀ ମାନେ ସହଯୋଗ କରିବେ। ମାନସିକ ଦୁଃଶ୍ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତା ପୂର୍ବକ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପ୍ରତିକାର : ଗାଈକୁ କିଛି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

କର୍କଟ:-ଧାତୁ ପଦାର୍ଥ କ୍ରୟ ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଶାୟୀ ହେବେ। କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶତୃମାନେ ପରାଜିତ ହେବେ। ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଦୂର ହେବ। ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଓ ମାନ-ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଗଛିତ ଅର୍ଥ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟିତ ହେବେ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ବୁଝାମଣା ମଧ୍ୟରେ ସମାଧାନ ହେବ। ପ୍ରତିକାର- ଷଣ୍ଢକୁ ଗୁଡ ଓ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଅରୁଚିକର ଘଟଣା କାରଣରୁ ଉତ୍ସାହ ଜନକ ରହିବ ନାହିଁ। ଘରେ ପରିବାର ସହିତ ବାଦବିବାଦ ହେବ। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ି ପାରେ, ଏହା ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରହିବ ନାହିଁ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ି ପାରେ ଏହି କାରଣରୁ ଅନିଦ୍ରା ରହିବେ। ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟବହାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଧନ ଏବଂ କୀର୍ତ୍ତିର ହାନି ହୋଇପାରେ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ। ସ୍ଥାୟୀ ସଂପତ୍ତି, ବାହନ ଆଦିର କାଗଜପତ୍ର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରହିବେ। କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ରୁଚି ବଢିବ , ବେପାର-ବ୍ୟବସାୟରେ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ହେଉଛି, ନୁଆ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିବ , ଯୋଗ୍ୟ ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ସଠିକ୍ ଶୁଭ ସମୟ ଅଟେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବୌଦ୍ଧିକ ତଥା ଲେଖନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ ପାଇଁ ଦିନ ଭଲ ଅଟେ। ଲମ୍ବା ପ୍ରବାସ କିମ୍ବା ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳର ଯାତ୍ରା କରିବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପସ୍ଥିତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ମିତ୍ର କିମ୍ବା ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କର ଭଲ ସମାଚାର ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରିରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସାହାଯ୍ୟ କମ ରହିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିବ। ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଗଭୀର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜିର ଦିନର ଆରମ୍ଭ ବ୍ୟସ୍ତତାପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ହର୍ଷ ଆସିପାରେ ,ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢିବ , କିଛି ବ୍ୟସ୍ତତା ପୂର୍ବକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାରି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ , ବେପାରରେ ନୁଆ ଯୋଜନା ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବ

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ହେବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନ ଆଜି ସଫଳ ହେବ। ବ୍ୟାପାରୀ ତଥା ବୈତନିକ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭପ୍ରଦ ଦିନ ଅଟେ। ତାଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ଅଟେ। ଉପର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ଧନ, ମାନ-ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ସରକାରଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ଅଫିସ୍ ର କାମରେ ବାହରକୁ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଗୃହସ୍ଥଜୀବନରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ରହିବ। ବେପାରରେ ରୂଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , ଅନୁକୁଳ ପରିଣାମ ପାଇଁ ସକ୍ରିୟତା ଓ ନିଶ୍ଚିୟତା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ , ବିଶେଷ ଲାଭ କାରଣରୁ ମନ ପ୍ରସନ୍ନତା ରହିବ , ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିପାରିବ ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ଉପଦେଶ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ କ୍ରୋଧଙ୍କ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ଅନୈତିକ କାମବୃତ୍ତିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ରାଜକୀୟ ଭୁଲ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ତଥା ସରକାରୀ ପ୍ରବୃତିଗୁଡ଼ିକରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଉପଦେଶ। ନୂଆ ସମ୍ବନ୍ଧ ସ୍ଥାପିତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଗମ୍ଭୀରତାରେ ବିଚାର କରନ୍ତୁ। ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାରୁ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ଈଶ୍ଵରଙ୍କର ଆରାଧନା ତଥା ନାମ-ସ୍ମରଣରେ ଲାଭ ହେବ। ଲମ୍ବା ସମୟର ପରେ ବେପାରେ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଦେବ , ପରିବାରର ସହଯୋଗ ମିଳିପାରିବ , କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଯୋଗ ହେଉଛି , କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ସମୟରେ କଟୁ କଥା କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ମତାମତ ଲଗାଇବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କ ମତାମତକୁ ବିଚାର କରିବା ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ସକରାତ୍ମକ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇବେ, କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ରାଶି | ବ୍ୟବସାୟ ଭ୍ରମଣ ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଶତ୍ରୁମାନେ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି କର୍ମଚାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିପାରନ୍ତି | ନୂତନ ବାଣିଜ୍ୟିକ ଚୁକ୍ତି ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଯେକେହି ଏକ ବିତର୍କ କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ରୀତିନୀତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ବୃଥା ଟେନସନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ମୁକ୍ତ ଅନୁଭବ କରନ୍ତୁ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚ୍ଚୋଟତା ଦେଖାନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଏକ ସଫଳତା ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଏକ ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ଡା ଆଜି, କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଏବଂ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଯେ କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ଆଇଟମ୍ ଅଦୃଶ ହୋଇପାରେ | ଦାନ୍ତ ବ୍ୟାଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳପ୍ରଦ ଫଳାଫଳ ଦେବ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଏକତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନକୁ ମିଶ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଖାଲି ସମୟ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ଆୟର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟାଘାତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ଆଜି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ତୁମର ଆଚରଣ କେବଳ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ସାଥୀ ପ୍ରତି ତୁମର ଦାୟିତ୍। ବୁ। | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଦିନ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *