28 ଅପ୍ରେଲ 2024 ରାଶିଫଳ – ଏହି 3 ଟି ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ରହିଛି ବଡ ବିପଦ।

rasiphala

ମେଷ : ମେଷର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ମନର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ବୃଷ : ଆଜିର ଦିନଟି ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମେ ଅତି କଷ୍ଟଦାୟକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ସହିତ, ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭକ୍ତିର ଆତ୍ମା ​​ରେ ବୁଡି ରହିବେ | ତୁମର ଭକ୍ତି ଏବଂ ଭଗବାନଙ୍କ ଉପାସନା ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଜଣେ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ବାଣିଜ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ମାନେ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଅଫିସରେ ଶୀଘ୍ର ତୁମର କୌଣସି କାମ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ତୁମେ ପରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଆଜି ଏକ ସମସ୍ୟା ହେବ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିଛି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଉଥିବା ପ୍ରୟାସଗୁଡ଼ିକ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ହେତୁ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ କିଣିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହେବ | ଅନ୍ୟ ଦେଶରେ ବାଣିଜ୍ୟିକ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରାଣ ସାଥୀଙ୍କ ମନୋବଳ ଭଲ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ମନୋଭାବରେ ରହିବେ | ସତେଜ ହେବା ପାଇଁ ଭଲ ଭାବରେ ଆରାମ କରନ୍ତୁ | ଶାନ୍ତ ରୁହ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସୁଖ ନିର୍ମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପରୀକ୍ଷା-ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ହରାଇବା ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଧୂମପାନ ନିଶାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶାସନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଏହି ମାମଲାରେ ବିଜୟଙ୍କର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କର ନାହିଁ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ଅବସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜଡିତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଘରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ହୁଏତ ଭାବପ୍ରବଣ ଚାପ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ, ଆପଣ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହୋଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରର ସହାୟତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବାହାର ଲୋକଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଦ୍ୱାରା ବିଚଳିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବିରୋଧୀମାନେ ମୁଣ୍ଡ ବଢେଇବା। ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପୁରସ୍କୃତ ହେବ, କାରଣ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଶାନ୍ତିକୁ ବିଘ୍ନ କରିପାରେ | ଟଙ୍କା ପ୍ରବାହିତ ହେବ | ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଗର୍ବିତ ରହିବେ | ଜଣେ ବାଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତୁମର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ | ଗତ କିଛି ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଆଜି ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃ। କରିବା ପାଇଁ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ଏକ ଉପାୟ କର | ଆଜି ଆପଣ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଦିନ ଛୁଟିରେ ଯିବାକୁ ପଡିବ, ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆପଣଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଚାଲିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତି ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରିବ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *