ଜନ୍ମ ବାର ଅନୁସାରେ ଜାଣି ହେବ ପୁରୁଷଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ ବନ୍ଧୁଗଣ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଜନ୍ମ ବାର ରୁ ଜାଣି ହେବ ପୁରୁଷ ଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ପ୍ରଥମେ ରହିଛି ରବିବାର ରେ ଜନ୍ମିତ ପୁରୁଷ ଏମାନେ ଭଗବାନ ଙ୍କ ଉପରେ ଗଭୀର ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତି । ଏମାନେ ସବୁ ସମୟ ରେ ଦାନ ପରି ପୂର୍ଣ୍ଣ୍ୟ କାମ କରିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଏମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଚାଲାଖ୍ ଶ୍ୱଭାବ ର ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ସେହିପରି ସୋମବାର ଦିନ ଜନ୍ମିତ ହୋଇ ଥିବା ପୁରୁଷ ମାନେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହୋଇ ଥାନ୍ତି ଏମାନଙ୍କ ମନ ନିର୍ମଳ ହୋଇ ଥାଏ ଏମାନେ ସବୁ ସମୟ ରେ ମିଠା କଥା କହି ସମସ୍ତ ଙ୍କ ମନ କୁ ଜିଣି ନେଇ ଥାନ୍ତି ।  ଏମାନଙ୍କ ଜିବନ ସୁଖ ମୟ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ ।Child

ସେହି ପରି ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଜନ୍ମିତ ପୁରୁଷ ମାନେ ଶ୍ୱଭାବ ରେ ସାଧାରଣ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ଏମାନେ କେବେ ବି ଶୀଘ୍ର କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ ମିଛ କହୁ ଥିବା ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଏମାନେ କେବେ ବି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ସେହି ପରି ବୁଧବାର ଦିନ ଜନ୍ମିତ ପୁରୁଷ ମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ରେ ବହୁତ ଆଗକୁ ଜାଇ ଥାନ୍ତି ।

କାରଣ ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ଶରସ୍ୱତୀ ଙ୍କ ଆଶ୍ରୀବାଦ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ରହି ଥାଏ । ଏମାନେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସୁନ୍ଦର ହେବା ସହିତ ଏମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ବହୁତ କୋମଳ ହୋଇ ଥାଏ । ସେହି ପରି ଗୁରୁବାର ଦିନ ଜନ୍ମିତ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ସର୍ବଗୁଣ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣା ବୋଲି କୁହା ଜାଇଥାଏ ଏମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଉନ୍ନତି କରିବା ସହିତ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ସଫଳ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କର ଆଶ୍ରୀବାଦ ରହି ଥାଏ ସ ଶୁକ୍ରବାର ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇ ଥିବା ପୁରୁଷ ମାନେ ଚଞ୍ଚଳ ସ୍ୱଭାବ ର ହୋଇ ଥାନ୍ତି ଏମନେ ମୈଜ୍ ମସ୍ତି କରିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏହା ସହିତ ଏମାନେ ବିଳାସ ମୟ ଜିବନ ଜାପନ କରନ୍ତି ।jitu

ସେହି ପରି ଶନିବାର ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇ ଥିବା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଶନି ଙ୍କ କୃପା ସବୁ ବେଳେ ରହି ଥାଏ ଏମାନେ ଶ୍ୱଭାବ ରେ ରାଗି ହୋଇ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ନିଜସ୍ୱ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଏମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *