09 ଜାନୁୟାରୀ 2024 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rashi

ମେଷ : ଆଜି ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ସମାଧାନ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ନିୟମରୁ ସଫଳତା ଆସିବ | ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି, ନୂତନ ସମ୍ପର୍କର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ, ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ପରିବାରର ବିରୋଧ ଯୋଗୁଁ ହୃଦୟ ଦୁଃଖିତ ହେବ | ଆପଣ ଆଜି ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ରାଶି ମିଳିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ପରାମର୍ଶ ପାଇପାରିବେ | ଧର୍ମର ପଥ ସମୟ ନେବ। ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେଉନାହଁ, ସେଗୁଡ଼ିକ ହଜିଯିବା କିମ୍ବା ଚୋରି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିକଟସ୍ଥ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଅନେକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସଜାଗ ରୁହ। ଆଜି ସେମାନେ ପଢିବା ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ | ହୋମୱାର୍କ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ | ଲଭମେଟ ଆଜି ନମ୍ରତାର ସହିତ ମନ୍ଦିର ବାହାରେ ଥିବା ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଗ୍ଲାସ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା କାଗଜ, ଫାଇଲ୍ କିମ୍ବା ତଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆଣିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଡିଲ୍ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ତୁମର ଦିନ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ନୁହେଁ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଶିଳ୍ପରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ ଯେ ଆପଣ ପୁନର୍ବାର ଆପଣଙ୍କର ବିନିଯୋଗକୁ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ସୀମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି-ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ । ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ କରିବ । ତୁମର ବାଣୀକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭବାନ କରାଇବ । ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ । ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟା ରାଶିର ଜାତକରେ ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ । ପ୍ରେମରେ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ । ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ । ଭାଗିଦାରଙ୍କ ଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରର କାହା ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଶେଷ ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷର ସଫଳତା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିବ | ଏକ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ କିଣାଯାଇପାରିବ | ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରୁ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ନିମନ୍ତ୍ରଣକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ମନକୁ ଆସୁଥିବା ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପଦବୀରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶାସନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଏହି ମାମଲାରେ ବିଜୟଙ୍କର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଯେଉଁ କାମ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି, ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେହି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଠିକ ଅଛି | ସଂଗ୍ରହ, ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ, ଆୟ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଯୋଗ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାମକୁ ମନ ଦେବ ନାହିଁ | ଅଧ୍ୟୟନ ଏବଂ ଲେଖିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଶୀଘ୍ର ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୁବକମାନେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣ କରିପାରିବ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନିକଟ ଭ୍ରମଣ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ସମ୍ଭବ | ପରିବାର ସହିତ କିଛି ରାତି ସମୟ ବିତାଇବା ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ସ୍ଥିର ବଜେଟରୁ ଦୂରେଇ ଯାଅ ନାହିଁ |

ମକର ରାଶି:ଆଜି ଆପଣ ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଯାନବାହନ, ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଯତ୍ନର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଆଜିର ଦିନର ସଫଳତା ପାଇଁ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରି ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ପୁନର୍ବିଚାର କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଭାବେ ଶେଷ ହେବ | ବୈଦେଶିକ ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ଏବଂ ଲାଭ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ତ୍ରୁଟି ବଦଳରେ ତୁମ ଜୀବନରେ ଥିବା ଭଲ ଜିନିଷକୁ ଦେଖ | ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ସ୍ୱର କିଛି ଲୋକ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଶିକ୍ଷାଗତ ସୁବିଧା ପାଇବେ | ଆଜି ଏପରି ଏକ ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସେପରି ହେବ ନାହିଁ | ତୁମେ କିଛି ଯୋଗ କରିବା ଭଲ | ସହଭାଗୀତା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାର କର | ଆପଣ ଯାହା ଭାବୁଛନ୍ତି ତାହା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଘଟଣାର ତଳ ଭାଗକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ | ସମାନ ପୁରୁଣା କାରଣଗୁଡିକ କିଛି ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଘଟଣା ପାଇଁ ଦାୟୀ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ ବହୁତ ଆଘାତ ଦେଇଛି |

ମୀନ ରାଶି : ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଖବର ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଶାସନରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ଏବଂ ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ କରି ସବୁକିଛି ଆରୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ | ଆଜି ଦିନସାରା ଉପଭୋଗ ମନରେ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ ଏବଂ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *