S’ ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ କେମିତି ହୋଇଥାଏ ।

s name

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଦୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେବୁ କି S’ ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ କେମିତି ହୋଇ ଥାଏ । ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କିଛି ଖାସ୍ ତଥ୍ୟ ବିଷୟ ରେ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଜାଣି ନେବା । ଆପଣ ମାନଙ୍କର ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ଟି କଣ ଏହା ପଚାରିବାର ମାନେ ହେଲା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ସବୁ ବେଳେ ଏହି ଅକ୍ଷର ର ପ୍ରଭାବ ପଡି ଥାଏ । କିଛି ଅକ୍ଷର ଏମିତି ବି ରହି ଥାଏ ଯାହାର ଉପରେ ଆଖ ପାଖ ରେ ବହୁତ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ନାମ ବି ରହି ଥାଏ । ହେଲେ କିଛି ଅକ୍ଷର ବି ଏମିତି ରହିଥାଏ । ଯେଉଁ ଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ନାମ ରେ ରହିଥାଏ ।s name

ଯଦି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଆଖ ପାଖରେ ଏହି S ଅକ୍ଷର ର ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ରହି ଥାନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ରଖିବା ଦରକାର କି ଏହି ପରି ଲୋକ ମାନେ କେମିତି ସ୍ୱଭାବ ର ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ସେମିତି ରେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ସବୁ ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କହିବୁ । ଅଙ୍କ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ଅକ୍ଷର ର ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ ଏକ ନମ୍ବର ରେ ଗଣତୀ କରା ଜାଇ ଥାଏ । କୁହାଯାଏ କି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ନାମ ର ଅକ୍ଷର S ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଥାଏ । ତେବେ ସେମାନେ ସବୁ ବେଳେ ଜନ୍ମ ରୁ ନେତା ସ୍ୱଭାବ ର ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ର ରେ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ସେହି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସଫଳତା ମିଳେ ।womans

ଏହି ଅକ୍ଷର ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉ ଥିବା ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ବିସ୍ୱସ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବା ସହିତ ଏମାନେ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ସ୍ୱଭାବ ର ହୋଇ ଥାନ୍ତି ।ଏମାନେ ସବୁ ସମୟ ରେ ଠିକ୍ ସମୟ ରେ ଠିକ୍ କଥା କୁ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି । ଏମାନେ ସବୁ ସମୟ ରେ ନିଜର ଭଲପାଇବା ଏବଂ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କର ମନ ଜଣନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜର କାମ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ କୁ ଉଚିତ୍ ଜବାବ୍ ଦେଇ ଆସେ ।ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *