02 ଡିସେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rashi

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚତୁର ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଏହି କାରଣରୁ, ସେମାନେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଭ୍ରମଣର ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସଂପର୍କରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଭାର ବଢିପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି କ୍ରୋଧ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ନହୁଏ, ତେବେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ଆସିପାରେ | ତୁମେ ଝଗଡା ଠାରୁ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତୁମର ଚିନ୍ତା ଆହୁରି ବଢିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ | ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଦୀର୍ଘ ଦିନର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ନୂଆ ରୂପ ଦେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆଶାର ଏକ ନୂଆ କିରଣ ଆସିବ | ଏହା ଏକ ଛୋଟ ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଆଜି ଅଦରକାରୀ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଚାକିରିରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ସମ୍ଭବ ହେବ, ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ତୁମର ଅତୀତର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ତୁମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବ | ଆଜି ତୁମର ରାଜନୈତିକ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତି ଏବଂ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହେବ | ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଏକ ଠୋସ୍ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଆଜି କିମ୍ବା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆସୁଥିବା କୌଣସି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସହଜରେ ଦୂର କରିପାରିବେ | ବିନିଯୋଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ-ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ନିକଟତର ହେବ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଋଣ ଦେବା ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ପାଇବ। ଚାକିରିରେ ତୁମେ ପଦବୀ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ ପାଇବ | ଆଜି ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଓ ସୌଜନ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ତୁମେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଏହି ଉତ୍ତମ ସମୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଖୋଲିବ | ରୋଜଗାରରେ ଲାଭ ହେବ | ବୃଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛାର ଦେଶବାସୀ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ କାରଣ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ନୁହେଁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଡକୁ ନେଇଯିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏକ ବଡ଼ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜିର କୁମ୍ଭାର ଲୋକମାନେ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୋର୍ଟର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ବିଜୟ ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଶାନ୍ତିରେ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କର ଅସନ୍ତୋଷ ହେତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ ଭାବନା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ହଠାତ୍ ତୁମର ହୃଦୟ ଏକ ବିଶେଷ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *