2024 ରୁ 2030 ଏହି 7ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ହେବେ ମହାକୋଟିପତି ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସୁନାପରି ଚମକିବ

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଯେମିତି କି ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ଶନି ଦେବ ଙ୍କୁ ସବୁଠୁ ପାପୀ ଗ୍ରହ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ଏବଂ ଏମିତି ବି କୁହାଯାଏ କି ଶନି ଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଜିବନ ରେ ପଡିଯାଏ ତାର ସର୍ବନାଶ ହେବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ହେଲେ ଏମିତି ସବୁ ବେଳେ ହୁଏ ନାହିଁ , ଶନିଦେବ କାହା ଉପରେ ପ୍ରଶନ୍ନ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ତାର ଶୁଭ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ଏବଂ ଆସିବାକୁ ଥିବା ସମସ୍ୟା ମାନରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷ ଙ୍କ ରାଶି ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ କେବଳ ଗୋଟିଏ ମାସ ପାଇଁ ଚନ୍ଦ୍ର ଦୁଇ ମାସ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ଦେଢ ମାସ ପାଇଁ ବୁଧ ଏକ ମାସ ପାଇଁ ଶୁକ୍ର ଏକ ମାସ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି ତେର ମାସ ଯାଏ ରହିଥାନ୍ତି । ହେଲେ ଶନି ଏମିତି ଏକ ରାଶି ଅଟେ ଜାହା କୈଣସି ଏକ ରାଶି ରେ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସାଢେ ସାତ ବର୍ଷ ଯାଏ ରହିଥାଏ । ତେବେ ଏମିତି ବେଳେ ଶନି ଦେବ ଙ୍କ ବକ୍ର ଦୃଷ୍ଟି ରୁ ବଞ୍ଚିବା ନିଆହି ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ । ହେଲେ ଏହି ଦିନ ରେ ଏମିତି ରାଶି ମାନେ ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ 2024 ରୁ 2030 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚମକିଯିବ।jitu das

ଏମାନେ ସବୁ ସୁଖ ସୁବିଧା ପାଇବେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣି ନେବା ସେହି ରାଶି ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ । ଏହି ସବୁ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଗୁଡିକ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ । ପୂର୍ବ ରୁ କରି ଥିବା ପରିଶ୍ରମ ର ଫଳ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ମାସ ରେ ମିଳିବ । ଏହି ମାସ ରେ ଆପଣ ଙ୍କ ପାଖରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ କରିବାର କ୍ଷେମତା ରହିବ ,କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ସୁଦୃଢ଼ ହେବ। ଶିଳ୍ପ ବାଣିଜ୍ୟ ଯାତ୍ରା ରାଜନୀତି ପ୍ରଶାସନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟାକୁ ସୁଧାରି ନେବେ।ସେହି ପରି ବେଳେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ। ପ୍ରତିଷ୍ଠା, ପ୍ରତିପତି, ମାନସମ୍ମାନ ଓ କ୍ଷାତି ବଢ଼ିବ।ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବହୁତ ଦିନର ବାକି ପଡିଥିବା ଅର୍ଥ ପାଇବେ , ଏହି ବର୍ଷ ଗୁଡିକ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭୁ ଶନିଦେବ ଙ୍କ କୃପା ବର୍ଷିବା ପାଇଁ ଜାଉଛି ।rashi

ଜାହା ପାଇଁ ଆପଣ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ବଢେଇ ପାରିବେ । ମହିଳାମାନେ ସକ୍ରିୟ ହେବେ ସେହି ପରି ଭାବେ ଦ୍ୱତୀୟ ରେ ରହିଛି ଏହି ରାଶି ସବୁ ରଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷେଶ ମାନଙ୍କୁ ଜଣେଇବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି । ଏହି ବର୍ଷ ରେ ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ହେବ ଧନ ର ବର୍ଷା , ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ସୁଦୃଢ ରହିବ ଏହି ସବୁ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷେଶ ମାନେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖବୃଦ୍ଧି ହେବ ମହିଳା ମାନଙ୍କର ସ୍ୱଜନ ଓ ମିତ୍ରଙ୍କ ଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ତେବେ ଆମେ ଯେଉଁ ପାଞ୍ଚଟି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହୁଛୁ ସେମାନେ ହେଲେ ମକର ରାଶି , କୁମ୍ଭ ରାଶି , ମୀନ ରାଶି , ଧନୁ ରାଶି , କର୍କଟ ରାଶି, ବିଛା ରାଶି ଏବଂ ତୁଳା ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷେଶ ମାନେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *