ଦୀର୍ଘ 200 ବର୍ଷ ପରେ ଭଗବାନ ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି 4ଟି ରାଶି ମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟର ତାଲା ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି, ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ନୁହେଁ ତ ?

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଆମ ଜିବନ ରେ ବହୁତ ମହତ୍ୱ ରଖିଥାଏ । ଶନିଦେବକୁ ନ୍ୟାୟ ପ୍ରିୟ ଦେବତା ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ଯେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ରହିଥାଏ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅସୁବିଧା ଆସି ନଥାଏ । ଶନି ଙ୍କର ପ୍ରୋକପ ହେଲା ଶାନ୍ତ । ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ସାଢେସାଥି ହେଲା ଶେଷ 200 ବର୍ଷ ପରେ ମହାସଂଯୋଗ ଏହି 4 ଟି ରାଶି ର ସବୁ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ ଶନିଦେବ ଙ୍କୁ କର୍ମ ଫଳ ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କୁ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବାର ଭଗବାନ ବି ଘୋଷଣା କରା ଜାଇଛି ସବୁ ଦେବତା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଶନିଦେବ ଙ୍କୁ କ୍ରୋଧି ଦେବାତା ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ତାଙ୍କ ନାମ ସୁଣିଲେ ସବୁ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ମନ ରେ ଭୟ ପସିଥାଏ ଆଉ ଯେଉଁ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦେବ ଙ୍କ କୃପା ରହିଥାଏ । ତା ଉପରେ କେବେ ବି ସଂଙ୍କଟ ଆସେ ନାହିଁ ।

ସେମିତି ରେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ 4ଟି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏଙି ଦିନ ରେ ଶନି ଦେବ ଙ୍କ କୃପା ଲାଗି ରହିବ ତେବେ ଏହି ରାଶି ର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଜିବନ ରେ ଆସୁ ଥିବା ସବୁ ବାଧା ବିଘ୍ନ ଦୂର ହେବ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ।

shani

ବୃଷ ରାଶି – ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ବହୁତ ଦିନ ରୁ ଅସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ରହି ଥିବା କାମ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଜାଉଛି ଚାକିରୀ ଖୋଜୁ ଥିବା ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ଚାକିରୀ ମିଳିବ , ଏହା ସହିତ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପରିବାର ରେ ଖୁସୀ ର ମାହଲ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିବ ଶନି ଦେବ ଙ୍କ ଆଶ୍ରୀବାଦ ରୁ ଏହି ରାଶି ର ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟପାର ବାଣିଜ୍ୟ ରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି – ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଶାଶନିକ ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମିଳିବ । ଆପଣ ମାନେ ନିଜର ଜିବନ ସାଥୀ ଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ବ୍ୟତିତ କରିବେ । ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷେଶ ମାନଙ୍କୁ ଆମେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ସମୟ ରହିଛି ।

ତୁଳା ରାଶି – ଏହି ଦିନ ରେ ଯଦି ଆପଣ ମାନେ କୈଣସି ବ୍ୟବସାୟ ବ୍ୟତିତ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ହାତ ଲଗାନ୍ତି ତେବେ ତାହା ବହୁତ ସୁଫଳ ହେବ । ଏବଂ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ଆମେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜିବନ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ ବିଗତ ଦିନର ସ୍ମୃତି ଚାରଣ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ।

shani dev

କୁମ୍ଭ ରାଶି – ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗୀ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭାଗ ନେବାର ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ସଫଳ ହେବେ ଏହି ଦିନ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଯଦି ଗରିବ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ବସ୍ତ୍ର ବାଣ୍ଟନ୍ତି ତେବେ ସୁଫଳ ମିଳିବ । ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷେଶ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବି ବହୁତ ଶୁଭ ରହିଛି ଏହି ସବୁ ଦିନ ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମେ ସୂଚନା ଦେବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି । ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ଅଟେ। ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *