24 ଡିସେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rashi

ମେଷ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଖୁସିରେ କଟିବ । କାରୋବାର ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ, ବିଦ୍ୟାର୍ଥିଙ୍କ ମନ ପାଠପଢାରେ ଲାଗିବ, କେଉଁ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିବାର ଯୋଗ ହେଉଛି, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲୁଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମାଧାନ ହେବ, ଘର ପରିବାରରେ ସୁଖଶାନ୍ତିର ମାହୋଲ୍ ରହିବ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନ ଠିକ୍ ରହିବ, ଆପଣ ନିଜକୁ ଉର୍ଜାବାନ ଅନୁଭବ କରିବେ, ବଡ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ପୁରା ସହଯୋଗ ମିଳିବ, ଯଦି ଆପଣ କିଛି ନୁଆ ନିବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ତାହାପାଇଁ ଦିନ ଭଲ ନଜର ଆସୁଛି, ଖାଦ୍ୟପେୟରେ ରୁଚି ବଢିବ, ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ମନପସନ୍ଦର ଭୋଜନର ଆନନ୍ଦ ନେଇପାରନ୍ତି ।

ବୃଷ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶାନଦାର୍ ରହିବ, କସ୍ମେଟିକ୍ କାରୋବାର କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ, ଆପଣଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ କେଉଁ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ହୋଇପାରେ,  ଯାହା ଆଗକୁ ଯାଇକରି ଭଲ ଫାଇଦା ଦେବ, ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଲମ୍ବା ସମୟରୁ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଚାକିରିଟିଏ ମିଳିବ, ସରକାରୀ ବିଭାଗରେ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମନ ମୁତାବିକ ଯାଗାକୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ କରାଯାଇପାରେ, ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଲିବ, ଆପଣ ନିଜ କାମକାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଅଧୁରା ଇଚ୍ଛା ପୁରା ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଳାମିଶା ରହିବ, ବେପାରରେ ନିବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଅଛି, ଆଜି ପଇସା ଉଧାର ଲେଣ ଦେଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନହେଲେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇ ଅସୁବିଧା ଦେଖାଦେଇପାରେ, ଯାହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ ଆପଣ ନିଜ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର ଜରୁରୀ ଅଛି । କେଉଁ ପ୍ରକାରର ବାଦ ବିବାଦରେ ପଡନ୍ତୁ ନାହିଁ, ମୌସୁମର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା କାରଣରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଂବନ୍ଧୀ ଅସୁବିଧା ଦେଖାଦେଇପାରେ, ଅଧିକା ମସଲାଦାର୍ ଜିନିଷ ସେବନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ,  ନହେଲେ ପେଟ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଅସୁବିଧା ଦେଖାଦେଇପାରେ,

କର୍କଟ ରାଶି- ଆଜି ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ରାଜଯୋଗରୁ ଲାଭ ମିଳିବ, ଆପଣ ଯେଉଁ ବି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରୟାସ କରିବେ ସେଥିରୁ ସଫଳତା ହାସିଲ୍ କରିପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଅଧୁରା ମନୋକାମନା ପୁରା ହେବ, ଏହି ଯୋଗରୁ ଆପଣଙ୍କ ଧନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଆପଣ ସବୁ କାମ ପୁରା କରିବେ, ଭଲ ଚାକିରି ମିଳିପାରିବ, ପ୍ରୋଫେସନାଲ୍ ଲାଇଫ୍ ରେ ଭଲ ସଫଲତା ହାସିଲ୍ ହେବ, ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ପ୍ରୟାସ କରିବେ ।

ସିଂହ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ । ଧନ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ । ଆପଣ ନିଜ ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ୍ ବନାଇବାରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ପୁର୍ଣ୍ଣ ଭୁମିକା ନିଭାଇବେ, ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମିଶିକରି କିଛି ନୁଆ ବେପାର ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଯାହା ଆଗକୁ ଯାଇକରି ଭଲ ଫାଇଦା ମିଳିପାରିବ । ଭାଗ୍ୟର ସହ କାମ କରିବେ । ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଫାଇଦାଦାୟକ ହେବ । ରୋଜଗାରର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ଭୌତିକ ସୁଖ ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ପଇସା ଉଧାର ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଫେରିପାରିବେ, ଛୁଆଙ୍କ ତରଫରୁ ଟେନସନ୍ ଦୁର ହେବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥିଙ୍କ ମନ ପାଠପଢାରେ ଲାଗିବ । କେଉଁ ବି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷାରେ ମନ ମୁତାବିକ ରେଜଲ୍ଟ ମିଳିବ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ହର୍ଷିତ ହେବ । ଆପଣ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟକୁ ଆର୍ଥିକ ରୁପରେ ମଜବୁତ୍ ବନାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ହିଁ ଖାସ୍ ନଜର ଆସୁଛି । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଉତ୍ତମ ରହିବ । କାରଣ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଶିବାର ମଉକା ମିଳିବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜ ପ୍ରତିଭା ଦେଖିବାର ଲାଭ ହେବ । ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରିବ, ଆମଦାନୀ ବଢାଇବାର କିଛି ଭଲ ସ୍ରୋତ ମିଳିପାରିବ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଜ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ୍ ବନାଇପାରିବେ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ମନ ପାଠପଢାରେ ଦେବାକୁ ହେବ, କେଉଁ ବି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରିକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦିନ ହେବ | କାମ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନ ଠିକ୍ ମନେହୁଏ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | କିଛି ଅଭାବୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ବୋଲି ମନେହୁଏ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କିଛି ବିଷୟରେ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ଆପଣ ସମାଜର ନୂତନ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବେ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ଦେଖାଯାଏ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ଦୁଖଦ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଈଶ୍ୱର ଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ହଠାତ୍ ଧନର ଧନ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଲା | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଠିନ ଦିନ | ତୁମର ମନ ଏଠାକାର ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକରେ ହଜିଯାଇପାରେ, ତେଣୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ତୁମେ ପୂଜା ପାଠ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅତ୍ୟଧିକ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *