22 ଡିସେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rashi

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତିରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ଆଜି ଏହିପରି ଅନେକ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଖରାପ ଉପାୟରେ ଅନୁସରଣ କରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ଆପଣ ହୁଏତ କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଠେଲି ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି କ୍ରୋଧର ଅତ୍ୟଧିକରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଧର୍ଯ୍ୟ କମିଯିବ | ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେବ | ପରିସର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନସାଥୀକୁ ଚିନ୍ତା କରିବ | ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ ପୋଷାକ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆୟର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବୃତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରୁହ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କାଜୁଆଲ୍ ଟ୍ରିପ୍ ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଚିହ୍ନଟ କର, କାରଣ ତୁମର ଶକ୍ତି ଅପେକ୍ଷା ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ | ପ୍ରାପ୍ତ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ନାହିଁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ | ଦଳର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଅଫିସରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କିଛି ଲୁକ୍କାୟିତ ବିରୋଧୀ ତୁମକୁ ଭୁଲ୍ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ | ଆଜି ତୁମ ଭିତରେ ଥିବା ସ୍ୱର ତୁମର ପ୍ରକୃତ ସାଥୀ ହେବ | ସହଭାଗୀତା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାର କର | ତୁମ ହୃଦୟ ତୁମକୁ ଦିନସାରା ମନେ ରଖିବ | ତାଙ୍କୁ କିଛି ସୁନ୍ଦର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦେବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କର | ପରିବାରରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିଶେଷକରି ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ | ତେଣୁ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପକୁ ଯତ୍ନର ସହ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ କିମ୍ବା ପରୋକ୍ଷ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିବ | ନିୟମିତ ଭାବେ ଯୋଗ ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ, ଯାହା ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ତୁମ ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଝାମଣା କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ବିଦେଶୀ ଭ୍ରମଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଆପଣ କିଛି ଗୋପନୀୟତାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀକୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ ହୁଏତ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଶାଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ସମସ୍ତେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସରକାରଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଶାଶୁଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଖଦ ଅନୁଭବ କରିବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ | ତୁମ ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | ତୁମର କାମରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘର ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୃଢ଼ ରହିବ। ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ସମାଜରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଠିନ ଦିନ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କାହା ସହିତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *