17 ଡିସେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rashi

ମେଷ ରାଶି : ଯୋଗ ଓ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ତମ ରହିବ , ବରିଷ୍ଠ ଓ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲାଭ ପାଇବାପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାରର ସାଥ୍ ମିଳିବ , ଜୀବନସାଥୀ ସହ ବୈଚାରିକ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ , କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ଖଟାଇ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ବନାଇ ରଖିପାରିବେ , ଆଜି ଯେତେ ସଂମ୍ଭବ ହୋଇପାରିବ ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ମିତ୍ର କିମ୍ବା ପରିବାରଙ୍କ ସଂଗତିରେ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଅବସର ମିଳିପାରିବ , ଚାକିରିରେ ଲାଭଦାୟକ ସମାଚାର ମିଳିବ , ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କେଉଁ ନିବେଶରେ ଲାଭପ୍ରାପ୍ତି କରାଇବ , ଓ ମନ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଓ ଅନୁଭବରୁ ଭାଗ୍ୟୋନ୍ନତି ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ , ଶଶୁରଘରରୁ ପୁର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ , ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା କେଉଁ ଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ହେବ , କିନ୍ତୁ କେଉଁ କାରଣବଶତଃ ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୁରା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି  ଆପଣ ଓ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦ ନେବାରେ ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ବଡ ଚିନ୍ତା ରହିବ ନାହିଁ , ମାତା ପିତାଙ୍କ ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ୍ କରିବେ , ଯାହାର କାରଣରୁ ଖୁସିର ମାହୋଲ୍ ରହିବ , ଦିନର ଉତ୍ତରାର୍ଦ୍ଧରେ କିଛି କଠିନ ଫଇସଲା ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , ସେମିତି ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି , ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକା ଧ୍ୟାନ କାର୍ଯ୍ୟ ପୁରା କରିବାରେ ଦେବାକୁ ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଘଟଣାପ୍ରଧାନ ରହିପାରେ , ଆୟରେ ଅନିୟମିତତା କାରଣରୁ କିଛି ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ , ଜୀବନରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପରିବାର ଓ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , କେଉଁ ପ୍ରକାରର ବଡ ଫଇସଲା ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ସୁଚାରୁ ରୁପରେ ଚାଲିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସିବ , ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢିବ , ନିଜ ତରଫରୁ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ କିଛି ନୁଆ ରାସ୍ତା ମିଳିପାରେ , କିଛି ଜାତକ ପାଇଁ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମର ଦସ୍ତକ ଦେଇପାରେ , କିଛି ଏପରି ଘଟିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହିତରେ ନଥିବ , କେଉଁ କଥାଉ ନେଇକରି ପାରିବାରିକ ସଂବନ୍ଧରେ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ , ଅଟକିଥିବା କାମରେ ପୁରା କରିବାର ପ୍ରୟାସ କରିପାରିବେ , ଯଦି ଆପଣଙ୍କ କାମକାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆସୁଛି ତ ତାହାକୁ ଲାଗନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରବଳ ହେବାରୁ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଯିବ

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କାମ ପୁରା କରିବାପାଇଁ ଅଧିକା ସମୟ ଲାଗିବ , ସବୁ ମାମଲାରେ ଟିକିଏ ସାବଧନତା ରଖିବାକୁ ହେବ , କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ବିନା କାରଣରେ ହୋଇପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ମିଳିବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ପ୍ରବଳ ଅଛି , କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ବ୍ୟବହାରରେ ହାବି ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ , ଜୀବନସାଥୀ ଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ରୋଧ ଅଧିକା ଆସିବ , କାହା ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଭାଷାର ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁଂ,  ଶାସନ ସତ୍ତା ସହଯୋଗ ନେବାରେ ସଫଳ ହେବେ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ଟିକିଏ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ | ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଏକ ନୂତନ ସାଥୀ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଜମା ହୋଇଥିବା ପୁଞ୍ଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ସର୍ବୋତ୍ତମ | କିନ୍ତୁ କଳ୍ପନାକାରୀ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏହା ଶୁଭ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରତିଦିନ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କର ନାହିଁ ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କର ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଶିକ୍ଷଣରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | କୌଣସି ପରିବାର କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ଉତ୍ସବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବେ | କ୍ରୀଡ଼ାବିତ୍ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଖେଳରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ସମ୍ମାନ କିମ୍ବା ପଦକ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ମନର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛ, ତା’ହେଲେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଚତୁରତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବେକାର ଲୋକଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି କରିବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଧନର ଶବ୍ଦ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ତୁମ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ପିଲାମାନେ ସୁଖ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ମୀନ ଲୋକମାନେ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ | ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *