16 ଡିସେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rashi

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟଙ୍କା ହଟାଯିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବେ ଏବଂ ସକ୍ଷମ କରିବେ | ଖରାପ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପରିବାରର ଚାହିଦା ପୂରଣ କରିବାରେ ପୁରା ଦିନ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, ଆପଣଙ୍କର ମଜାଳିଆ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ଅନୁଭବ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ |

 

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଚାକିରି ଏବଂ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭର ପରିମାଣ ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଏକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ନୂତନ ଦିଗରେ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ, ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଗ୍ରହଣ କରିବ ଏବଂ ଜୀବନକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗ ଦେବ | ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଅ | ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

 

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ମିଠା ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଭ୍ରମଣ ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭାଗ୍ୟବାନ ଦିନ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ଅନୁଭବ କରିବେ |

 

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଘର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ସ୍ଥିତିର ଉନ୍ନତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର | ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ | ବଣିକ ଶ୍ରେଣୀ ଟଙ୍କା କାରବାର ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଅଟକାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରିବ, ତୁମେ ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆଜି ପ୍ରତାରଣାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚିଠିରେ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ |

 

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ହେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ନହେବା | ତୁମର ନିଜ ଭାବନା ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣରେ ମଧୁରତା ରହିବ | କୃଷି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସାଧାରଣ ଲାଭ ଆୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମିଳିପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଆଶା କରିଥିବା ଅପେକ୍ଷା ଭଲ କରିବେ | ଆଜି ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଭାବନାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସୁଖ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆଜି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଭଉଣୀମାନେ ବିବାଦ କରିପାରନ୍ତି | ଚତୁରତାର ସହ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କର, ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଘଟଣା ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ ଏବଂ ଜିଦ୍ରେ ନିଜର କ୍ଷତି କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | କିଛି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ମାନସିକ ଚାପ ରହିବ | ସୃଜନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ ଆମେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଭୂମି ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

 

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଘରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉପଭୋଗ୍ୟ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ କିଛି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

 

ଧନୁ ରାଶି; ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯାତ୍ରା କରିବେ | ପରିବାରରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉଦ୍ୟମରେ ବୈବାହିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ନୂତନ ଡିଲ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶୁଭ ସମୟ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କର | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କ୍ରୋଧର ଅତ୍ୟଧିକରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବ | ଟଙ୍କା ଆସିବ | ଧର୍ଯ୍ୟର ଅଭାବ ରହିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରର ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଜାଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

 

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଭୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ନେହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ତାଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଗତିର ପଥ ପରିଷ୍କାର କରିବ | ଇଚ୍ଛାକୃତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଗାଡିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ସହିତ, ସେମାନେ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରୁହ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ କଠୋରତାର ପ୍ରଭାବ ରହିବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

 

କୁମ୍ଭ: ଭଲ କାମ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି, ଯୋଜନାଗୁଡିକର ସଫଳତା ସହିତ, ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ, ନିଷ୍ଠା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ, ତୁମକୁ କିଛି କାମ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯାହା ତୁମକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅନେକ ଜିନିଷ ତୁମର ଧର୍ଯ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ଏହି ସମୟରେ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ସହିତ ଏହି ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରାଜନୀତିରେ ଉତ୍ସାହ ଆସିବ | ତୁମେ ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ଆଜି କୌଣସି ସୁଯୋଗକୁ ହାତଛଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର କିମ୍ବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ସୁଯୋଗଗୁଡିକ ହାତକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ସଫଳତା ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସେଠାରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ତୃପ୍ତି ରହିବ | ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *