09 ଡିସେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rashi

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରେ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ କେହି ଏହାର ଫାଇଦା ନେଇ ପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବୁଦ୍ଧିମାନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସତସଙ୍ଗ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ମିଳିବ | ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ହାସଲ ହେବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ଧନ ପଥରେ ବାଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବଡ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ଲୋକଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଅନୁସରଣ କରି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିଗୁଡିକ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟୟବରାଦକୁ ରୋକିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତୁମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ଏବଂ ସଂଯମ ହେବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ବୃତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୁଯୋଗ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ | ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟତିକ୍ରମ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ଭାର ବଢେଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ସ୍କିମ୍ ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କର, ତୁମେ ଏଥିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଖପାଖ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଖୁସିରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ବିପଦ ନେଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସର୍ବଦା ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି କୌଣସି ଅଦାଲତ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ଚାପରେ ରହିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଅଧିକ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ନାହିଁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନା ବୁଝିଛ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେକୌଣସି ଯାତ୍ରାକୁ ଯିବାବେଳେ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *