06 ନଭେମ୍ବର 2023 – ଆଜିର ରାଶିଫଳ, କେମିତି କଟୁଛି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rashi

ମେଷ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ନଜର୍ ଆସୁଛି । ଯେଉଁ କାମ ହାତରେ ଲାଗିବ ସେଥିରେ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଯୋଗ ହେଉଛି, କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ । ଆପଣ ନିଜ ରହିବା ଚଳିବା ବିଷୟରେ ଭାବୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ କେଉଁ ଭଲ ଜାଗା ବୁଲିବାର ପ୍ଲାନିଙ୍ଗ୍ କରୁଛନ୍ତି, ଅଧିକାଂଶ ମାମଲାରେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେବ, ଛୁଆଙ୍କ ତରଫରୁ ସବୁ ଟେନସନ୍ ଦୁର ହୋଇଯିବ । ନୁଆ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ପାଇଁ ଡକାରା ପଡିପାରେ, ଛୋଟମୋଟ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ ।

ବୃଷ ରାଶି-ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ , ସଫଳତାର କିଛି ଖାସ୍ ମଉକା ହାତରେ ଲାଗିପାରେ, ଯାହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍, ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଉପରେ ଟିକିଏ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ମା ବାପାଙ୍କର ଆଶିର୍ବାଦ ରହିବ, ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କେଉଁ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରିକ୍ଷାରେ ମନ ମୁତାବିକ ପରିଣାମ ମିଳିବାର ଯୋଗ ହେଉଛି, ଯାହାଦ୍ୱାରା ମନ ହର୍ଷୀତ ରହିବ, ରୋଜଗାର୍ ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ରହିବ, କାରୋବାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ, ବହୁତ ଜଲଦି ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଉତଥାନପତନ ଭରା ରହିବ, କେଉଁ ବଡ ନିବେଶ କରିବାରୁ ଦୁରେଇ ରହିବାକୁ ହେବ, ନହେଲେ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ, ବିଷମ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ରହିବାର ଅଛି, ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇକରି ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଆପଣ ନିଜ କ୍ରୋଧ ଓ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ, ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମିଶିକରି କିଛି ନୁଆ କାମର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆଗକୁ ଯାଇକରି ଭଲ ଲାଭ ଦେବ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଆସିବ, ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ କଠିନ ବିଷୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ।

କର୍କଟ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣ ଭଲ ରହିବ, ପୁରୁଣା ଅଟକିଥିବା କାମ ଜଲଦି ପୁରା ହୋଇଯିବ, ଆପଣ ନିଜ ବିରୋଧିଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ, ପଇସା ଲେଣଦେଣରେ ସାବଧନତା ରଖିବାକୁ ହେବ, ନହେଲେ ହାନି ହୋଇପାରେ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରହିବାର ଦରକାର ଅଛି, ଥଣ୍ତା ହୋଇପାରେ, ଅଚାନକ ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢାଇବ ଆପଣ ନିଜ ବାଣୀରେ ମଧୁରତା ରଖନ୍ତୁ, କେଉଁ ବିବାଦରେ ନ ପଡନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଯୋଜନା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଆପଣ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱରର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶୀଘ୍ର ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ପରିବାରର ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ, ଯାହାର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପୂଜାପାଠରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବିଶେଷ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ ହେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ବିନିଯୋଗରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ପାଇବେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ସୁଖ ମିଳିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ତୁମ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଅପାର ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ଘରୋଇ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆସିବ | ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ଯଦି ପରିବାରରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଚାଲିଆସୁଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆପଣ ଆଜି ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ, ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ, ତେଣୁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତି ହେବ , ବରିଷ୍ଠଙ୍କ ସହ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ତର୍କରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ , ଯେଉଁ ଲୋକଙ୍କର ସହ ସାକ୍ଷାତ କେବେ କେବେ ହେଉଛି , ତାଙ୍କୁ ଆଜି କଥାବାର୍ତ୍ତା ଓ ସାକ୍ଷାତ କରିବାର୍ ମଉକା ମିଳିବ , ଆଳସ୍ୟ କାରଣାରୁ କିଛି ଜରୁରୀ କାମ ଛାଡିଯାଇପାରେ , କିମ୍ବା ଅଧୁରା ହୋଇପାରେ , କଳା ସଙ୍ଗୀତରେ ରୁଚି ବଢିବ , ବସ୍ତ୍ର ଉପହାର ଭାବେ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ , ମା ବାପା ଆପଣଙ୍କ ପରିଶ୍ରମରେ ଖୁସି ହେବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ସପୋର୍ଟ ମିଳିପାରିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *