11 ନଭେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳୁଛି ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ।

rashi

ମେଷ ରାଶି : ଯୋଗ ଓ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ତମ ରହିବ , ବରିଷ୍ଠ ଓ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲାଭ ପାଇବାପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାରର ସାଥ୍ ମିଳିବ , ଜୀବନସାଥୀ ସହ ବୈଚାରିକ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ , କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ଖଟାଇ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ବନାଇ ରଖିପାରିବେ , ଆଜି ଯେତେ ସଂମ୍ଭବ ହୋଇପାରିବ ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ମିତ୍ର କିମ୍ବା ପରିବାରଙ୍କ ସଂଗତିରେ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଅବସର ମିଳିପାରିବ , ଚାକିରିରେ ଲାଭଦାୟକ ସମାଚାର ମିଳିବ , ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କେଉଁ ନିବେଶରେ ଲାଭପ୍ରାପ୍ତି କରାଇବ , ଓ ମନ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଓ ଅନୁଭବରୁ ଭାଗ୍ୟୋନ୍ନତି ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ , ଶଶୁରଘରରୁ ପୁର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ , ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା କେଉଁ ଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ହେବ , କିନ୍ତୁ କେଉଁ କାରଣବଶତଃ ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୁରା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି ଆପଣ ଓ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦ ନେବାରେ ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ବଡ ଚିନ୍ତା ରହିବ ନାହିଁ , ମାତା ପିତାଙ୍କ ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ୍ କରିବେ , ଯାହାର କାରଣରୁ ଖୁସିର ମାହୋଲ୍ ରହିବ , ଦିନର ଉତ୍ତରାର୍ଦ୍ଧରେ କିଛି କଠିନ ଫଇସଲା ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , ସେମିତି ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି , ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକା ଧ୍ୟାନ କାର୍ଯ୍ୟ ପୁରା କରିବାରେ ଦେବାକୁ ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଘଟଣାପ୍ରଧାନ ରହିପାରେ , ଆୟରେ ଅନିୟମିତତା କାରଣରୁ କିଛି ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ , ଜୀବନରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପରିବାର ଓ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , କେଉଁ ପ୍ରକାରର ବଡ ଫଇସଲା ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ସୁଚାରୁ ରୁପରେ ଚାଲିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସିବ , ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢିବ , ନିଜ ତରଫରୁ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ହେବ | ସଂପର୍କରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଦେଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | କେବଳ ସେତେବେଳେ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ତୁମେ କିଛି ଭୟ କରୁଛ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସିର ଅନୁଭବ ହେବ | କିଛି ବଡ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ | ମିଳିଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ | ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ |ପ୍ରତିକାର-ଗୁଡ଼ ଓ ରୁଟି ଗାଈକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶକ୍ତି ଏବଂ ମଧୁରତା ରହିବ | ଏପରି କିଛି କର ନାହିଁ ଯାହା ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ କିମ୍ବା ଗଳାବାଟ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଚାକିରି ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଆଶା କରାଯାଇପାରେ | ଘରୋଇ ସାମ୍ନାରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ଗତି ଏବଂ ନିକଟତରତାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ସଠିକ୍ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ କାହାକୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାରୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଠିକ୍ ନୁହେଁ, ତେବେ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ |ପ୍ରତିକାର-ବୃଦ୍ଧ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସମୟରେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟଥିତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେଉଛନ୍ତି | ତୁମର ଜୀବନ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସିର ଅନୁଭବ ହେବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ। ଆଜି, ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଆଧାରରେ, ଆପଣ ପୁରୁଣା ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | କ୍ୟାରିୟର ଉନ୍ନତିର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିପାରେ | ମନରେ ଧାର୍ମିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଥାଇପାରେ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ବଢିପାରେ | ଖୁଚୁରା ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ମିଳିବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମନର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ। ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଠିକ୍ ସମୟରେ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ନିଆଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ମୀନରାଶି : ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପୂର୍ବପରି ଦିନ ବିତାଇବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯୋଜନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଏଥିରୁ ଆପଣ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *