04 ନଭେମ୍ୱର 2023 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rashi

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସିଷ୍ଟମ୍ ଉନ୍ନତି କରିବ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସେବା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଉପାୟ ରହିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ରହିବ | ଆପଣ ଘର କାମରେ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ଟିକେ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତିର ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଯଦି କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ସିଂହ : ଆଜି ଦାନରେ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଦାନରେ ତୁମର ଅନୁଭବ ବଢିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତିରେ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଅଫିସରେ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଶକ୍ତି ଉପରେ, ଆପଣ ସବୁଠାରୁ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କନ୍ୟା : ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନୂତନ ପରୀକ୍ଷଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ, ଦିନଟି ତୁମ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ | ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ରାଜନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଥାଇପାରେ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ସାମାନ୍ୟ କାଶ, ଥଣ୍ଡା ପରି ଅବସ୍ଥା ରହିପାରେ | ଆୟୁର୍ବେଦିକ ଚିକିତ୍ସା ସହିତ ଆପଣ ଆରାମ ପାଇବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଖୁସି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ମାନସିକ ଚାପ ହୋଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ଭ୍ରମଣ କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଖୋଲିପାରେ | ଏକ ମଧୁର ଏବଂ ସ୍ନେହୀ ସାଥୀ ସମ୍ପର୍କରେ ଭଲ ହେବ | ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ, ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ବିଛା ରାଶି : ତୁମେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟ ପାଇବ | ଅତିରିକ୍ତ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ ଉତ୍ସ ମିଳିବ | ପରିଶ୍ରମ ପରିଶ୍ରମରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ନୂତନ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଉପକୃତ ହେବ | ବିରୋଧୀମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ। କାର୍ଯ୍ୟର ଗତି ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୁବକମାନେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବା ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଆଜି କୌଣସି ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମର ରୋମାନ୍ସ ଭରପୂର ଜୀବନରେ ତୁମେ କିଛି ପାଇବାକୁ ଆଶା କରିପାରିବ | ମାନସିକ ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ ଲେଖାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟୁଛି | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି ପତ୍ର, ନଡ଼ା ଏବଂ ଫୁଲ ଭାଙ୍ଗନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଖୋଲାମନ ଓ ସବୁ କଥାକୁ ଉତ୍ସାହ ପୁର୍ଣ୍ଣ ଶୁଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛାପ୍ରକାଶ କରିବେ , ଆପଣ ଯାହା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା ବିଷୟରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ , କେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ରହିବ , ଲାଭର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ପ୍ରସନ୍ନତାର ମାହୋଲ ରହିବ , କେଉଁ ଅନ୍ୟର ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାପରିବର୍ତ୍ତେ ନିଜର ଭାଗ୍ୟକୁ ଦେଖନ୍ତୁ , ନିଜ ଶଶୁରଘର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ , ଉଚିତ୍ ବିଚାର୍ ପରେ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନିଅନ୍ତୁ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି :ଆଜି ଅଟକିଥିବା ଧନ ଫେରିପାରିବେ , ଯଦି କାହାକୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି , ତେବେ ନିଜ ପ୍ରେମରେ ସଫଳ ହେବେ , ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଅଛି , ବିଦେଶ ଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ରହୁଛି , ନୁଆ ବେପାରିକ ଅନୁବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ , ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସ୍ତାବ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଚାକିରିରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଓ ଉଚ୍ଚ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରବେଶ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସରତ ଜାତକରୁ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହପୁର୍ଣ୍ଣ ସୁଚନା ମିଳିବ , ଆପଣଙ୍କ ହରାଈଥିବା ଧନ ଫେରିପାରିବେ , ଓ ତାହା ସହ ମାଲାମାଲ୍ ହେବାର ଯୋଗ ନଜର ଆସୁଛି , ଶତ୍ରୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ , ଷଡଯନ୍ତ୍ରରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ବାଣିରେ କଟୁ ଶବ୍ଦର ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ବିବାଦ ହୋଇପାରେ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବା କାରଣରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ପ୍ରବାଭିତ ହୋଇପାରେ , ଚିଡଚିଡ ରହିବେ , ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧନତା ରହିବାକୁ ହେବ , ଦିନ ବହୁତ ଜଲଦି ସରିଯିବ , କିଛି ନୁଆ ମଜାଦାର୍ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *