16 ନଭେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rashi

ମେଷ ରାଶି : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ପାର୍ଟୀ କିମ୍ବା ପିକନିକ୍ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଆଚରଣକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭର ଏକ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଦୌଡ କୁଦ ସୂର୍ଯ୍ୟକିରଣ ହେବ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ, ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଭଲ ଖବର ପାଇବା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଏକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ନିଜ ହାତରେ ରଖ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଆଜି, ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, କର୍କଟ ଚିହ୍ନର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଦିନରାତି ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶ ହେବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଦେଶବାସୀ ଖୁସିରେ ହସିବାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିଫଳର ଆଜିର ଦୃଶ୍ୟ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | କେହି ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ନିବୃତ୍ତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | କିଛି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନେ ଫୋନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୀର୍ଘ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସଫଳତାର ଖୁସିର ସଙ୍କେତ ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |
ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇକରି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ, ଯାହାକୁ ନେଇ କାମକାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବାରେ କଠିନତା ରହିବ । ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ନକରାତ୍ମକ ବିଚାରକୁ ଆଣିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବିଜନେସ୍ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଉପଦେଶ ଦିଆଯାଉଛି କି ଯଦି କେଉଁ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ରରେ ହସ୍ତାକ୍ଷର କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଭଲସେ ପଢିନିଅନ୍ତୁ ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ, ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ପୁରା ସାହାଯ୍ୟ୍ ମିଳିବ, ଅଚାନକ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବାର ଆଶା ଅଛି, ଉଧାର ଦେଇଥିବା ପଇସା ଫେରିପାରିବେ । ଆପଣ ଲାଭଦାୟକ ଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରନ୍ତି, ବେପାରରେ ମନ ମୁତାବିକ ଲାଭ କମାଇପାରିବେ, ବେପାରରେ ଲାଭ କମାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ, ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଏକ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ହେବ | ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବ ital ବାହିକ ଯୋଗ କରାଯିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶରୀରରେ କମ୍ ଶକ୍ତି ହେତୁ କାମ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହ କମ୍ ହେବ | ଆଜି କେହି ଜଣେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରକୁ ନୂଆ ଦିଗ ଦେବାରେ ସହାୟକ ହେବ | ଆଜି ତୁମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସରେ ତୁମର କାମର ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କର ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |
ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ରୋଜଗାର କରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏବଂ ତୁମର ହବିଷ୍ୟାଳି ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଯଥେଷ୍ଟ ଖାଲି ସମୟ ଅଛି | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନାବଶ୍ୟକତା କିମ୍ବା ଉତ୍ସାହରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ତଥାପି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି, ସେଥିରେ ନୂତନତା ଦେଖାଯିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମଜା-ହବି ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ବିତାଇ ପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ରହିବ | ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯାହା ତୁମ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରେ | ଜିନିଷଗୁଡିକ ଯଥାସମ୍ଭବ ବଢିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରେ ଧଳା ଫୁଲ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରଥମେ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ରହିପାରିବ | ଧର୍ମ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ଦିନ ବିତାଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ | ତାଙ୍କ ପତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ତାଙ୍କ ବିରକ୍ତିକର କାରଣ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *