12 ନଭେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rashi

ମେଷ ରାଶି : ମେଷ ଛାତ୍ର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ନିର୍ମିତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲାଭଜନକ ପ୍ରମାଣିତ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆଜି ଟିକେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ତେଣୁ ଆଜି ନିଜର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମେ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏହି କାରଣରୁ, ଆପଣ ରାତିରେ ଟିକେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଅନ୍ୟର ଅନୁକୂଳ ମତାମତ ଖୋଜିବା କିମ୍ବା ଗ୍ରହଣ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ ଚୁକ୍ତିନାମା କିମ୍ବା ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଏଭଳି ଆର୍ଥିକ ଦିନରେ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆଶା କରାଯାଏ | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ, ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କିମ୍ବା କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ବିନିଯୋଗ ପୂର୍ବରୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କଠାରୁ କିମ୍ବା କୌଣସି ଜ୍ଞାନବାନଙ୍କଠାରୁ ମତାମତ ପାଇବା ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି: ମିଥୁନର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତୁମର ଇଚ୍ଛିତ ଏବଂ ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ମଧ୍ୟ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବାର ଦିନ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେକୌଣସି ଉପାୟରେ, ନିଜକୁ କ୍ରୋଧର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ତୁମର ଭାଷଣରେ ବିଶେଷ ସାୟାମ ବଜାୟ ରଖ |

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ବନ୍ଦ ହେବାର ଆଶା ଅଛି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ଆଣିପାରେ | କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି ଶତ୍ରୁଠାରୁ ବିପଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେପରି ସେପରି କାହା ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କିମ୍ବା ଯୋଗାଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ | ସାମାନ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ତିକ୍ତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଭଲ ଆର୍ଥିକ ଦିନ ନୁହେଁ | ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କିମ୍ବା ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା କିମ୍ବା ହଜିଯାଇଥିବା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | କୌଣସି ଭୟ କିମ୍ବା ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ମନ ଆଜି ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଘରୁ ବାହାରିବାବେଳେ, ବୟସ୍କଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ଵାରା ଅସୁବିଧା ହ୍ରାସ କରିବାରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ପାଇଁ ବୁଶ୍ୱରଙ୍କ ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଟଙ୍କା ରଖିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଘର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ହେଉଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ଆଜି ତୁମ ପରିବାର ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ରାଶିଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭଜନକ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏକ କ୍ରନିକ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ତୁ-ତୁ, ଆଇ-ମେ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଆପଣ କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ କାମ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ|ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଅନୁକୂଳ ହେବ | କୌଣସି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଏକ ବିଶେଷ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ, ତେଣୁ ଏହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ | ଯଦି କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଉଦ୍ୟମରେ ଏହାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ବଡ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆଶା କରୁଥିଲେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ ତୁମକୁ ଇର୍ସା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଘରର ପରିବେଶ ଏକ ପର୍ବ ପରି ରହିବ | ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *