02 ନଭେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rashi

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ନଜର୍ ଆସୁଛି । ଯେଉଁ କାମ ହାତରେ ଲାଗିବ ସେଥିରେ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଯୋଗ ହେଉଛି । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ । ଆପଣ ନିଜ ରହିବା ଚଳିବା ବିଷୟରେ ଭାବୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ କେଉଁ ଭଲ ଜାଗା ବୁଲିବାର ପ୍ଲାନିଙ୍ଗ୍ କରୁଛନ୍ତି, ଅଧିକାଂଶ ମାମଲାରେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେବ, ଛୁଆଙ୍କ ତରଫରୁ ସବୁ ଟେନସନ୍ ଦୁର ହୋଇଯିବ । ନୁଆ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ପାଇଁ ଡକାରା ପଡିପାରେ, ଛୋଟମୋଟ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ , ସଫଳତାର କିଛି ଖାସ୍ ମଉକା ହାତରେ ଲାଗିପାରେ, ଯାହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍, ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଉପରେ ଟିକିଏ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ମା ବାପାଙ୍କର ଆଶିର୍ବାଦ ରହିବ, ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କେଉଁ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରିକ୍ଷାରେ ମନ ମୁତାବିକ ପରିଣାମ ମିଳିବାର ଯୋଗ ହେଉଛି, ଯାହାଦ୍ୱାରା ମନ ହର୍ଷୀତ ରହିବ, ରୋଜଗାର୍ ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ରହିବ, କାରୋବାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ, ବହୁତ ଜଲଦି ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଉତଥାନପତନ ଭରା ରହିବ, କେଉଁ ବଡ ନିବେଶ କରିବାରୁ ଦୁରେଇ ରହିବାକୁ ହେବ, ନହେଲେ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ, ବିଷମ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ରହିବାର ଅଛି, ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇକରି ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଆପଣ ନିଜ କ୍ରୋଧ ଓ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ, ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମିଶିକରି କିଛି ନୁଆ କାମର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆଗକୁ ଯାଇକରି ଭଲ ଲାଭ ଦେବ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଆସିବ, ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ କଠିନ ବିଷୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣ ଭଲ ରହିବ, ପୁରୁଣା ଅଟକିଥିବା କାମ ଜଲଦି ପୁରା ହୋଇଯିବ, ଆପଣ ନିଜ ବିରୋଧିଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ, ପଇସା ଲେଣଦେଣରେ ସାବଧନତା ରଖିବାକୁ ହେବ, ନହେଲେ ହାନି ହୋଇପାରେ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରହିବାର ଦରକାର ଅଛି, ଥଣ୍ତା ହୋଇପାରେ, ଅଚାନକ ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢାଇବ ଆପଣ ନିଜ ବାଣୀରେ ମଧୁରତା ରଖନ୍ତୁ, କେଉଁ ବିବାଦରେ ନ ପଡନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଯୋଜନା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଆପଣ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱରର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶୀଘ୍ର ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ପରିବାରର ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ, ଯାହାର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପୂଜାପାଠରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ଆଜି ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକରୁ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧାରଣା ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଆଧାରରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ମତାମତ ସହିତ ସହମତ ହେବାକୁ ଆପଣ ବହୁତ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଘନିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କଥା ହେବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ତୁମେ ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରିବେ ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକ ସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବିବାହିତ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରିବେ | ପୁଅ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଉପକୃତ ହେବେ। ବିଶେଷ କରି ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ଆଜି ଉପକୃତ ହେବେ | ତୁମେ ସାଂସାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟର୍ମାନେ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଆପଣ ଶିଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ରହିବ | ମାତା ସମର୍ଥନ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପାଇବେ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ନୂତନ ପରୀକ୍ଷଣ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଏହା ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଘର ପରିବାରକୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *