ମଙ୍ଗଳ ରାଶି ପରିବର୍ତନ ନଭେମ୍ବର 2023 ର୍ଆରମ୍ଭରୁ ଏହି ରାଶି ମାନେ ହେବେ କୋଟିପତି ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ଜାଉଛୁ କି ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କ ସେନାପତି ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ର ରାଶି ପରିବର୍ତନ ହେବା ପାଇଁ ଜାଉଛି ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ 10 ନଭେମ୍ବର 2023 କୁ ମିଥୁନ ରାଶି ରୁ ବାହାରି କର୍କଟ ରାଶି ରେ ଗୋଚର କରିବେ ତେବେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ର ଏହି ଗୋଚର କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ କୁମ୍ଭ ରାଶି ର ଜାତକ ର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ପରିଣାମ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିବ ସେହି ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା । କୁମ୍ଭ ରାଶି ର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ତେବେ  ନଭେମ୍ବର ମାସ ଟି ରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତନ ହେଉ ଥିବାରୁ ଆପଣ ମାନେ କେବେ ବି ଭୁଲି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ରେ ସ୍ଥିତି କିଛି ଏମିତି ହେବାର ରହିଛି ଯେଉଁଠାରେ କିଛି ଗ୍ରହ ମାନେ କିଛି ରାଶି ପରିବର୍ତନ କରୁଥିବା ବେଳେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଦିନ କୁ କେବେ ବି ଭୁଲି ପାରିବେ ନାହିଁ ।kumbha rashi

ଏହି ବର୍ଷ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଖାସ୍ ଘଟିବାର ରହିଛି । ଏଠାରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ମଙ୍ଗଳ ଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତନ ହେଉ ଥିବାରୁ ଏହି କୁମ୍ଭ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷେଶ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଫାଇଦା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିବ । ଜ୍ୟେତିଷ ବିଜ୍ଞ୍ୟାନୀ ମାନଙ୍କ କଥା ମାନିବା ତେବେ ମନୁଷ୍ୟ ମାନଙ୍କ ଜାତକ ରେ ଗ୍ରହ ର ଚଳନ ହିଁ ମୂଖ୍ୟ ହୋଇଥାଏ । ଓ ଏହି ଚଳନ ପାଇଁ ହିଁ ମନୁଷ୍ୟ ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସଫଳତା ବା ବିଫଳତା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳେ ଏବଂ ଆଜିର ସମୟ ରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିନିଷ ପାଇଁ ରାଶି ଚକ୍ର କୁ ହିଁ ଦେଖା ଜାଇଥାଏ ।

ଆସନ୍ତୁ ଏହି ରାଶି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜାଣି ନେବା ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବୁ ଏହି ଦିନ ରେ କୁମ୍ଭ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ ଶୁଭ ଫଳ ସହିତ ତାଙ୍କର କୃପା ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ପଡିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ଦିନ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଗଣେଷ ଙ୍କ ଆଶିଷ ରହିଛି ଏବଂ ଏମାନେ ଏହି ଦିନ ରେ ସାମାଜିକ ସ୍ଥର ରେ ନିଜର ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧି କୁ ପ୍ରୋୟଗ କରି କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ । ଏହି ରାଶିିର ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କର ଉପରେ ଭଗବାନ ଗଣେଷ ଙ୍କର କୃପାଦୃଷ୍ଟି ସବୁ ବେଳେ ରହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ।kumbha rasi

ଏମାନେ ଅଧିକାରୀ ଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂୂରଣ କରିବେ । ଦକ୍ଷ୍ୟ ଏବଂ କ୍ଷେମତା ପାଇଁ ଏମାନେ ଯଥା ପ୍ରାପ୍ତି ସମ୍ଭାଦ ସୁଣିବେ ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଜିବନ ରେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରାଜଯୋଗ ଆସିବା ପାଇଁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଦିନ ରେ ଯେକୈଣସି ବି କାମ ରେ ହାତ ଦେଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସୁଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *