08 ନଭେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rashi

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟଙ୍କା ହଟାଯିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବେ ଏବଂ ସକ୍ଷମ କରିବେ | ଖରାପ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପରିବାରର ଚାହିଦା ପୂରଣ କରିବାରେ ପୁରା ଦିନ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, ଆପଣଙ୍କର ମଜାଳିଆ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ଅନୁଭବ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଚାକିରି ଏବଂ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭର ପରିମାଣ ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଏକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ନୂତନ ଦିଗରେ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ, ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଗ୍ରହଣ କରିବ ଏବଂ ଜୀବନକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗ ଦେବ | ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଅ | ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ମିଠା ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଭ୍ରମଣ ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭାଗ୍ୟବାନ ଦିନ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଘର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ସ୍ଥିତିର ଉନ୍ନତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର | ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ | ବଣିକ ଶ୍ରେଣୀ ଟଙ୍କା କାରବାର ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଅଟକାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରିବ, ତୁମେ ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆଜି ପ୍ରତାରଣାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚିଠିରେ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ହେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ନହେବା | ତୁମର ନିଜ ଭାବନା ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣରେ ମଧୁରତା ରହିବ | କୃଷି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସାଧାରଣ ଲାଭ ଆୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମିଳିପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଆଶା କରିଥିବା ଅପେକ୍ଷା ଭଲ କରିବେ | ଆଜି ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଭାବନାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସୁଖ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆଜି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଭଉଣୀମାନେ ବିବାଦ କରିପାରନ୍ତି | ଚତୁରତାର ସହ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କର, ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଘଟଣା ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ ଏବଂ ଜିଦ୍ରେ ନିଜର କ୍ଷତି କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ରାଶିଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭଜନକ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏକ କ୍ରନିକ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ତୁ-ତୁ, ଆଇ-ମେ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଆପଣ କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ କାମ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ|ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଅନୁକୂଳ ହେବ | କୌଣସି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଏକ ବିଶେଷ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ, ତେଣୁ ଏହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ | ଯଦି କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଉଦ୍ୟମରେ ଏହାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ବଡ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆଶା କରୁଥିଲେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ ତୁମକୁ ଇର୍ସା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଘରର ପରିବେଶ ଏକ ପର୍ବ ପରି ରହିବ | ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *