31 ଅକ୍ଟୋବର 2023 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rashi

ମେଷ ରାଶି : ମେଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳୁଛି | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ। କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେ

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସକରାତ୍ମକତା ପୁରା ମାହୋଲ୍ ସକରାତ୍ମକ ବନାଇବ , ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଖୁବ୍ ତାଳମେଳ ରହିବ . ଚାକିରି ଓ ବେପାରରେ ଲାଭ ହେବାର ଅନୁବନ୍ଦ ଅଛି । କେଉଁ ଲୋକ ସହ ତେବେ ବନ୍ଧୁତା କରନ୍ତୁ । ଯେବେ ପୁରା ଜାନକାରୀ ମିଳିବ । ଓ ତାକୁ ଭଲ ଭାବେ ବୁଝିଥିବେ । କିଛି ଲୋକଙ୍କର କାରଣରୁ ଆପଣ ଭାବନାତ୍ମକ ରୁପରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏହି ପ୍ରକାର କିଛି ଲୋକଙ୍କର ସହ ଯୁକ୍ତି ତର୍କ ହୋଇପାରେ । ପାର୍ଟନର ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିପାରିବେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସାରା ନୁଆ ଜିନିଷ ଶିଖିବାକୁ ଅବସର ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ । କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଆଲୋଚନା ପଛରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସାରା ଫାଇଦା ଲୁଚି ରହିଛି । ଏଥିପାଇଁ ବିଚାରଗୁଡିକ ଉପରେ ବିନମ୍ରତା ରଖନ୍ତୁ ପ୍ରେମୀ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟାଧିକ ଭାବୁକ ହୋଇପାରନ୍ତି । ମନରେ ଅଜ୍ଞାନ ଭୟରୁ ଗ୍ରସିତ ହେବ । ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ପ୍ରଗତି ହେବ । କାହା ସହ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏମିତିରେ ରାଗକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶି ଆଜି ନୁଆ ଦାୟିତ୍ୱ ଭାର ଆପଣଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ପକାଯାଇପାରେ । ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବରିଷ୍ଠଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ସମୟରେ ନିଜ ଶବ୍ଦରେ ଭଲ ଭାବେ ଯାଞ୍ଚ କରିନିଅନ୍ତୁ । ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଆପଣ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଚାନକ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ହୋଇପାରେ । ମିତ୍ରଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ସ୍ୱଭାବରୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜମଧ୍ୟରେ ଚିଡଚିଡାପଣ ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ସିଂହ ରାଶି : ସିହଂ ରାଶି ପାରିବାରିକ ବାତାବାରଣ ଖୁସିମୟ ରହିବ । ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସଂବନ୍ଧରୁ ଲାଭ ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ କିର୍ତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଟାଳିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କ ଶତ୍ରୁ ବି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଯିବେ । ପାର୍ଟନରଙ୍କ ମୁଡ୍ ବି ଭଲ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ ଲଭ୍ ଲାଇଫ୍ ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଦେବ । ସବୁଦିନର କାର୍ଯ୍ୟ ପୁରା ହେବ । ପାରିବାରିକ ସହଯୋଗ ମୀଳିବ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଆନନ୍ଦପୁର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର ରହିବ , ଆୟର ସାଧନ ମଜବୁତ୍ ହେବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂବନ୍ଧରେ ସୁଧାର ଆସିପାରେ । ପାର୍ଟନରସିପ୍ ବେପାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା ରହିବ । ବାପଘରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହୋଇପାରେ , ଓ ଭଲ ସମାଚାର ମିଲିପାରେ , ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ, ମାନ ଓ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧରେ ନିଆଯାଈଥିବା ନିର୍ଣ୍ଣୟ କାରଣରୁ ପଛରେ ଏହାର ପ୍ରାୟଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । କିଛି ଅନପେକ୍ଷିତ ଓ ଭଲ ଘଟଣା ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି । ସେଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ହେବ ।

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଆଜି ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଦେଖିପାରନ୍ତି , ଆପଣଙ୍କ ଶତ୍ରୁ କିଛି ବିଗାଡି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଆଜି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ସଙ୍କେତ ଅଛି । ସାମାଜିକ ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ନେଇ ଆପଣ ଆକର୍ଷଣର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ । ନିଜ ଭାବନାକୁ ସକରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ । ମନରେ ହୀନ ଭାବନା ଆଣିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନିଜ ଶକ୍ତିଗୁଡିକ ଉପରେ ଅଧିକା ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ଛୁଆଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ ।

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ ବ୍ୟତିତ ହେବ । ମାଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ହେବ । ଶତ୍ରୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ରଚାଯାଇଥିବା ଷଡଯନ୍ତ୍ରରୁ ସାବଧାନ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି । ଆଜି କିଛି ନୁଆ ଡିଲ୍ ଅଥବା କେଉଁ ବିଶେଷ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ । ବସ୍ତୁଗୁଡିକ ସଂମ୍ଭାଳୀକରି ରଖନ୍ତୁ । କିଛି ଜିନିଷ ହରାଇପାରନ୍ତି , କେଉଁ ଅପ୍ରିୟତାରୁ ଦୁର କରିବାପାଇଁ ଶବ୍ଦର ଅହ ଚାଲାକ୍ ତରିକାରେ ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ । ଆପଣ ଅନ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ବେପାର ଚାକିରି ଓ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନୁଆ ସଫଳତା ମିଳିବ , ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକେ କମାଇବାପାଈଁ ନୁଆ ସ୍କିଲ୍ସ ଶିଖିବେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ କାମ କରିବେ । ଛୁଆଙ୍କ ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । କେଉଁ କାମକୁ ଲିଡ୍ କରିବେ ତାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ । ବଡ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିବାର ଅବସର ଆସିବ ଯାହାର ଲାଭ ଭବିଷ୍ୟରେ ମିଲିବ । ଛୁଆଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇକରି ଚିନ୍ତିତ୍ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମତାରେ ବୃଦ୍ଧି ରହିବ ।

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ, ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଅଧୁରା କାମ ପୁରା କରିବେ। ଦୁର ସଂଚାର ମାଧ୍ୟମରେ ଖୁସିଖବର ମିଳିବାର ଆଶା ଅଛି । ଘରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ୍ ରହିବ। ତାହା ସହ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି, ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମିଶିକରି କିଛି ନୁଆ ବେପାର ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି, ଜମିବାଡି ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ମାମଲାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଆଜି ଅଚାଣକ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି ଧନ ଲାଭ ମିଳିବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି । କାରୋବାରୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକା ପଇସା କମାଈବାର ନୁଆ ବେପାର ଖୋଜିବେ । ନିଜ ସଂମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂମ୍ପାଦିତ କରିବେ । ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିବା ମାମଲାରେ ମନରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାରେ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ସକରାତ୍ମକ ବିଚାରକୁ ବନାଇ ରଖନ୍ତୁ , ଓ ଆଜି ନକରାତ୍ମକ ରୁ ଦୁରେଇ ରହିବେ । ତେବ୍ ଭଲ ରହିବ , ମ୍ୟାଥ୍ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଭଲ ଅଛି । କେଉଁ ପ୍ରଶ୍ନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ ।

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଆଜି ଘର ପରିବାରର ସମସ୍ୟା ରହିବ , ଆପଣଙ୍କ ଆକ୍ରମକତା ଓ ରାଗର କାରଣରୁ ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ । ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ରୁପରେ ମଜବୁତ୍ ହେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ ମୀଳିବ । ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ନିଜ ଅଭ୍ୟାସ ସୁଧାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ବିଗିଡିଥିବା ସଂମ୍ପର୍କରେ ସୁଧାର ଆସିବ । ଶନିଙ୍କ ସ୍ରୋତ୍ ପାଠ କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ସହ ସବୁ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ , ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କ୍ରୋଧର ସ୍ଥାନ ଆଣିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *