28 ଅକ୍ଟୋବର 2023 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rashi

ମେଷ ରାଶି : ମଣିଷମାନଙ୍କର ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ରହିବ, ଯାହା ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତାକୁ ନେଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତୁମେ ଧନ ସଂଗ୍ରହ କର | ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତରେ, ହଠାତ୍ ବଡ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆସିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ଯୁକ୍ତି ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ପୁରୁଣା ଯୋଜନାର ଲାଭ ମିଳିପାରିବ | ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକାଗ୍ର ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଅଧିକ ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ ଦେଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ଦୂରରୁ ସୁଖଦ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ବୁଲିବା ହେବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | କିଛି ବଡ କରିବାକୁ ତୁମେ ତୁମର ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କୁମାରୀ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଶୀଘ୍ର ଏକ ଚାକିରି ନଷ୍ଟ କରିପାରେ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମିଳିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଦେଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଅଫିସରେ ଥିବା ଅଧସ୍ତନମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ବିରକ୍ତ ହେବା କିମ୍ବା କ୍ରୋଧ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଥରେ କଥା ହେବା ଭଲ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଆମେ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରିବୁ ଏବଂ ସଫଳ ସମ୍ପାଦନା ମଧ୍ୟ କରିବୁ | ଆମେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଅଫିସ୍ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଉପଯୋଗିତା ବଜାୟ ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଲାଭଦାୟକ ନୁହେଁ | ମହିଳାମାନେ ମାନସିକ ଜଟିଳତାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |ରାଜନୈତିକ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଭ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଲଗେଜ୍ ଅତିରିକ୍ତ ସୁରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପହାର ପାଇ ପାରିବ, ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ସେମିନାର ଏବଂ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଇତ୍ୟାଦି ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ସୂଚନା ଏବଂ ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ଆଜି କାରବାରର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖ ନାହିଁ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣ ନିଜେ ଏହି ସୂତ୍ରକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାଧାନ କରିବାରେ ଅଟକାଇ ପାରିବ ନାହିଁ ଯାହା ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଏକ ଚୁନାରେ ହାତ ରଖିବାକୁ ଭୟ କରନ୍ତି | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ତୁମେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସମୟ ସମୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ମାତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ନୁହେଁ | କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମର ଆଚରଣକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଅନେକ ଯୋଜନା ମଝିରେ ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ସେଠାରେ ଏକ ଆର୍ଥିକ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହେବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନର ସଫଳତା ପାଇଁ, ଏହାକୁ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | ପରିବାରର ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ରୋମାଞ୍ଚକର ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ କରିଥାଏ | ଏକ ନୂତନ ଶିଳ୍ପ ସହିତ ଜଡିତ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି | ଆଇନ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ଜଣେ ଓକିଲଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *