ଦୂର୍ଗା ପୂଜା ପର୍ବ 9 ଟି ରାଶିରେ ହେବ ଚମତ୍କାର ,ଆପଣଙ୍କ ରାଶିବି ରହିଛି ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ପବିତ୍ର ଦୂର୍ଗା ପୂଜା ଏହି 5 ଟି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଚମତିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଏବଂ ଏମିତି ରେ ଏହି ସବୁ ପରିବର୍ତନ ପାଇଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଜିବନ ରେ ବହୁତ କିଛି ପରିବର୍ତନ ବି ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିବ । ତେବେ ଏହି ବର୍ଷ ଦିର୍ଘ 100 ବର୍ଷ ପରେ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷେତ୍ର ମାନଙ୍କ ସ୍ଥିତି ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ପରିବର୍ତନ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି । ଜାହା ଫଳ ରେ ମାଆ ଦୂର୍ଗା ଏହି 5 ଟି ରାଶି ର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆଶ୍ରୀବାଦ କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ।Durga

ଏବଂ ଏହି ରାଶି ର ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତନ କାରଣ ରୁ ଏହି ଡିସେମ୍ବର ମାସ ଠାରୁ ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସୁନା ଭଳି ଚମକି ଯିବ । ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କର ଉପରେ ଶନିଦେବ ଙ୍କର କୃପା ବନୁଛି । ଏହି ପରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେବୁ କି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ଦିନରେ ସଠିକ୍ ସମୟ ରେ ଧନ ର ଆୟ ହେବ । ସେମିତି ରେ ମାଆ ଦୂର୍ଗା ଙ୍କ କଥା ଯଦି ଆମେ କହିବା ତେବେ କେବେ ବି ଶନିଦେବ ଙ୍କୁ ପ୍ରଶନ୍ନ କରିବା ସହଜ ହୋଇ ନ ଥାଏ ।

ହେଲେ ଏହି ମାସ ରେ ପ୍ରଶନ୍ନ ହେଉ ଥିବା ରାଶି ମାନଙ୍କର ଜାତକ ଗଣନା ଯୋଗୁଁ ହିଁ ସେ ଅତି ସହଜ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହେଉଛନ୍ତି । ସେମିତି ରେ ଏହି କଥା ତ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସତ୍ୟ କି ଯିଏ ବି ମାଆ ଙ୍କ ସଠିକ୍ ଭାବେ ପୂଜା କରେ ସେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଶନ୍ନ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ହେଲେ ଏହି ଦିନ ରେ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଶନ୍ନ ହୋଇ ଥିବା ହେତୁ ଏମାନଙ୍କର ସବୁ ଦୁଖଃ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଦୂର ହେବ । ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଦିନ ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଲାଭ ଏବଂ ନିଜର କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଉହ୍ଲାସ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଇବେ । ତେବେ ବଡ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ପାଖରୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବା ସହିତ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଦିନ ରେ ଆପଣ ମାନେ କାୈଣସି ବି କାର୍ଯୟ ର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରି ପାରିବେ ।durga mata

ତେବେ ସେମିତି ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଚାରୋଟି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ସେମାନେ ହେଲେ ସିହଂ ରାଶି, ତୁଳା ରାଶି , ବିଛା ରାଶି , କୁମ୍ଭ ରାଶି , କନ୍ୟା ରାଶି , ମେଷ ରାଶି ,ମକର ରାଶି , କୁମ୍ଭ ରାଶି , ମୀନ ରାଶି ର ଲୋକ ମାନେ । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *