ଆଉ ନାହାନ୍ତି ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା l

Comedian

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ ଦୁଃଖଦ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ସିନେମାର ଲୋକପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କର ପରଲୋକ ଘଟିଛି । ୬୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି । ଆମ ଦେଶ ହେଉଛି କଳାକାର ଓ ସଂସ୍କୃତିର ଦେଶ । ଏଠାରେ ଅନେକ କଳାକାର ରହିଛନ୍ତି । ନାଚ ହେଉ ବା ଗୀତ ଭାରତ ସବୁଠାରୁ ଆଗରେ ।

ତେବେ ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ମୃ-ତ୍ୟୁ ଖବର ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳି ଯାଇଛି । ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଏହାର ବେନରରେ ଶ୍ରମିକ ସଫଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଅଭିନେତା ବା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ହେବା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଚାଲିଥିଲେ ।

ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ୨୬ ଅକ୍ଟୋବର ୧୯୫୬ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଆରଏ ସିବାଜି ୮୦ ଦର୍ଶକକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ରହିଛନ୍ତି । ବିଶେଷ ଭାବେ ସିବାଜି କଲମ ଆସନକ ଫିଲ୍ମରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ କାମ କରି ଆସୁଥିଲେ । କମଲ ହାସନଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ୍ ରାଜକୋମଲ ଫିଲ୍ମ ଇନ୍ଟରନେଶନାଲ ସହିତ ତାଙ୍କର ଏକ ବିଶେଷ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ।

Shivaji

ଲୋକପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସିବାଜି ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ସିନେମା ଲକି ମ୍ୟାନରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ସହିତ ଅନେକ ଅଭୁଲା ଚରିତ୍ରରେ ସେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସ୍ଥାନ ଅପୂରଣୀୟ । ଇଶ୍ୱର ତାଙ୍କର ଆତ୍ମାକୁ ଶାନ୍ତି ଦିଅନ୍ତୁ । ତାମିଲ ସିନେମାର ଲୋକପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଆରେ ସିବାଜିଙ୍କ ପରଲୋକ ହୋଇଛି ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *