ବିଶ୍ଵକର୍ମା ପୂଜାରେ ମହାସଂଯୋଗ ଏହି ୫ଟି ରାଶି ହେବେ କୋଟିପତି |

Vishwakarma Puja

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ୧୭ ତାରିଖ ରବିବାର ମାନେ ଆଜି ହେଉଛି ବିଶ୍ଵକର୍ମା ପୂଜା ବା କନ୍ୟା ସଂକ୍ରାନ୍ତି । ଏହି ସଂକ୍ରାନ୍ତି ପରଠାରୁ ଏହି ୫ଗୋଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯିବ । ମାଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ତାଲା ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ବିଶ୍ଵକର୍ମା ମାଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ଏହି ୫ଗୋଟି ରାଶି ଉପରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରହିବ ।

ପ୍ରଥମ ରାଶିଟି ହେଉଛି କନ୍ୟା ରାଶି । କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଗ୍ରହ ଗୋଚର କିଛି ଏମିତି ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଲାଭ କରିବେ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ । ଅଚାନକ କୌଣସି ଗୁପ୍ତ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ଯେଉଁ ସବୁ ଖରାପ ସମୟ ରହିଥିଲା ତାହା ସବୁ ଏହି ମାସରେ ଦୂର ହୋଇଯିବ ।

Astrology

ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଶିଟି ହେଉଛି ଧନୁ ରାଶି । ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କର ଜୀବନରେ ଢେର ସାରା ଖୁସି ନେଇକରି ଆସୁଛି । ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ମାଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିଯିବ । ସେଥିପାଇଁ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ । ଉତ୍ତମ ଫଳ ନିଶ୍ଚୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

ତୃତୀୟ ରାଶିଟି ହେଉଛି ତୁଳା ରାଶି । ଏହି ରାଶିର ଆଗାମୀ ସମୟ ନୂତନ ଯୋଜନା କରିବାର ସୁଯୋଗ ବନୁଛି । ତାହା ସହିତ ମାଁଙ୍କ କୃପାରୁ ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ବଦଳିଯିବ । ଗୁପ୍ତ ଧନ ଅଚାନକ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ଯୋଗ ବନୁଛି ।

ଚତୁର୍ଥ ରାଶିଟି ହେଉଛି ମକର ରାଶି । ମକର ରାଶିର କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଅବସ୍ଥାନ ଫଳରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ମାଁଙ୍କ କୃପାରୁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ବହୁତ ସୁରୁଖୁରୁରେ ହେବ । ଅଚାନକ ବଡ ଧରଣର ଖୁସି ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛି ।

astrolog

ପଞ୍ଚମ ରାଶିଟି ହେଉଛି କୁମ୍ଭ ରାଶି । କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ପାଇଁ ମାଁଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସାନ୍ଦାର ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ । ଏହା ସହିତ ମାଁଙ୍କ କୃପା ପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଅଚାନକ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି । ଇଛା ମୁତାବକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣ ଏହି ଦିନରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *