26 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi

ମେଷ ରାଶି : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ କାରଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ସମସ୍ୟା କମ୍ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ, ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁ ପରିମାଣରେ ଯଥାର୍ଥ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାର ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାପା ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କମ୍ କାମରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଗୁଡ଼ିକ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲୋକମାନଙ୍କର ଉପଦେଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସାମାନ୍ୟ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁକିଛି ଭଲ ହୋଇଯିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଆମେ ଭାଗ୍ୟ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି କରିପାରିବ | ମାତା ରାନୀଙ୍କ କୃପା ସହିତ ପରିବାରରେ ଅନେକ ସୁଖ ମିଳିବ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ନିଜ ଉପରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛାର ଦେଶବାସୀ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ | ତୁମର ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ ଘରର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ମନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହେବ | ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜଣେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ନୂଆ ଜିନିଷର ଯୋଜନା ମନକୁ ଆସିପାରେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଡକୁ ନେଇଯିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏକ ବଡ଼ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଏ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧିରୁ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପିଲା ଏବଂ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ହସ ଏବଂ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆମେ ଟଙ୍କା ଗଚ୍ଛିତ କରିପାରିବା |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ । ମା ବାପାଙ୍କ ଆଶିର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହ ରହିବ । ଅଫିସ୍ ରେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଢଙ୍ଗରେ ପୁରା କରିପାରିବେ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବି ଠିକ୍ ରହିବ । କମ୍ ପରିଶ୍ରମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକା ଲାଭ ମିଳିବାର ଆଶା ଅଛି, ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ମଉକା ମିଳିବ, ସୋସିଆଲ୍ ମୀଡିଆରେ ଆପଣଙ୍କ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଭିଡିଓ ଲୋକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିବ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପରସ୍ପର ତାଳମେଳ ରହିବ, ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସାମାନ୍ୟ ନଜର ଆସୁଛି, ଦୁର୍ବଳ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଅଧିକା ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ହେବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *