10 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପଇସା ଲେଣଦେଣରେ ସାବଧାନ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ନହେଲେ ଭାରି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯଦି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ପଇସା ଧାର୍ ନେଉଛନ୍ତି ତେବେ ତାହାକୁ ସୁଝିପାରିବା ବହୁତ ମୁସକିଲ୍ ହୋଇପାରେ, ଘରର୍ କେଉଁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କଥା କଟାକଟି ହୋଇପାରେ, ଆପଣ ନିଜ ବାଣୀ ଓ ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ, ମା ବାପାଙ୍କ ସହ ଅଧିକା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ, ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ତାଳମେଳ ରଖନ୍ତୁ, ଅଧିନସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଅଟକିଥିବା କାମ ପୁରା ହୋଇପାରେ, କେଉଁଠି ବଡ ନିବେଶ କରିବାରୁ ଦୁରେଇ ରହିବାକୁ ହେବ ।

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ, ଆପଣ ପରସ୍ପର ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ, ଭାଗ୍ୟର ପୁରା ସାଥ୍ ମିଳିବାର ଅଛି , ଯେଉଁ କାମରେ ହାତ ଦେବେ ତାକୁ ସଫଳତା ମିଳିବାର ପ୍ରବଳ ଯୋଗ ଅଛି, ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ, କେଉଁ ପୁରୁଣା କାମ ହୋଇପାରେ, ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢିବ, ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚରେ କମି ଆସିବ, ରୋଜଗାର ଦିନରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ ।ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ କେଉଁ ଭଲ ଜାଗା ବୁଲିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି, ମାବାପାଙ୍କ ଆଶିର୍ବାଦ ରହିବ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ବେପାର କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବେପାରେ ଲାଭର କିଛି ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଯାହାକୁ ନେଇକରି ଆପଣ ନିଜ ଧନକୁ ବଢାଇବାରେ ପ୍ରୟାସ କରିବେ, ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ପଇସା ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆଉଥରେ ଫେରିପାରିବେ, ଛୁଆଙ୍କ ତରଫରୁ ଟେନସନ୍ ଦୁର ହୋଇପାରିବ, ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ମନ ପାଠପଢାରେ ଲାଗିବ, କେଉଁ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ରିଜେଲ୍ଟ ମିଳିପାରିବ, ଅଚାନକ କେଉଁ ଲାଭଦାୟକ ଯାତ୍ରାରେ ଯାଈପାରିବ , ବାହାନ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରିବ,

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଶୀଘ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସାହସ ହରାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଶା କରାଯାଏ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବିଶେଷ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ ହେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ବିନିଯୋଗରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ପାଇବେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ସୁଖ ମିଳିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ତୁମ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଅପାର ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ଘରୋଇ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆସିବ | ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ଯଦି ପରିବାରରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଚାଲିଆସୁଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆପଣ ଆଜି ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ, ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ, ତେଣୁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତି ହେବ , ବରିଷ୍ଠଙ୍କ ସହ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ତର୍କରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ , ଯେଉଁ ଲୋକଙ୍କର ସହ ସାକ୍ଷାତ କେବେ କେବେ ହେଉଛି , ତାଙ୍କୁ ଆଜି କଥାବାର୍ତ୍ତା ଓ ସାକ୍ଷାତ କରିବାର୍ ମଉକା ମିଳିବ , ଆଳସ୍ୟ କାରଣାରୁ କିଛି ଜରୁରୀ କାମ ଛାଡିଯାଇପାରେ , କିମ୍ବା ଅଧୁରା ହୋଇପାରେ , କଳା ସଙ୍ଗୀତରେ ରୁଚି ବଢିବ , ବସ୍ତ୍ର ଉପହାର ଭାବେ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ , ମା ବାପା ଆପଣଙ୍କ ପରିଶ୍ରମରେ ଖୁସି ହେବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ସପୋର୍ଟ ମିଳିପାରିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *