04 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଟଙ୍କା ପଇସା ହାଲତ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ସମସ୍ୟା ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ , ଯଦି ଲଭ୍ ଲାଇଫ୍ ର କଥା କହିବା ତେବେ ଆଜି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଭରପୁର ସହଯୋଗ ମିଳିବ , ସନ୍ତାନଙ୍କ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ,  ସଂନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଠିକ୍ ହୋଇଯିବ , ମାନହାନୀ ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ କେଉଁ ଅନୁଭବି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପଦେଶ ଫାଇଦାଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ , ଆଜି କେଉଁ ବଡ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ହାତକୁ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉପରେ ପ୍ରାଥମିକତା ଦିଅନ୍ତୁ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଆଜି କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ନୁଆ ଗତିବିଧିଗୁଡିକ ଓ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ବିଶ୍ରାମ କରିବାକୁ ସହାୟକ ସିଦ୍ଧ ହେବ , କେଉଁ ପ୍ରକାରର କାଗଜ ପତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ହେବ , ବିଭିନ୍ନ ସ୍ରୋତରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ , ବେପାରୀଙ୍କ ହାନି ସଂମ୍ଭବ ଅଛି , ଆପଣଙ୍କ ଭୁଲ୍ ରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବାପାଇଁ ଭୁଲ୍ ତର୍କ ଦେଇଯିବେ , ଏମିତିରେ ବିରୋଧୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଦବାବ ପକାଇବେ , କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଉପଦେଶ ନେଇପାରନ୍ତି , ଅଧିକା କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଯି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବାଧାଗୁଡିକର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ , ଆପଣଙ୍କ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହ ନୁଆ ସଂବନ୍ଧ ସ୍ଥାପନ କରିବେ , ନିଜ ସଂବନ୍ଧରେ ମଧୁରତା ଆସିବ , ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱୟଂ ପାଇଁ ଟିକିଏ ସମୟ ବାହାର୍ କରିବେ ଓ ମନକୁ ଶାନ୍ତ କରି ନିଜ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ କରିବେ , ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ଓ ଆନନ୍ଦଦାୟକରହିବ , ଧନ ଲାଭର ପ୍ରାପ୍ତି ଯୋଗ ହେଉଛି , ସାମାଜିକ ହିସାବରେ ଆଜିର ଦିନ ଭଲରେ କଟିବ ।

ସିଂହ ରାଶି : ପଇସାର କମି ହେବ ନାହିଁ , ନୁଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ବାଞ୍ଚିତ ଲାଭ ମିଳୀବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଆପଣଙ୍କ ପୁରା ଦିନ ଉତ୍ସାହରେ ଭରପୁର୍ ରହିବାର ଅଛି , ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆପଣ ଭଲ ସମୟ ବ୍ୟତିତ କରିବେ , କାମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିବାର ଅଛି , କ୍ରୋଧିତ ଅବସ୍ଥା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ , ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ମଜବୁତ୍ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କ ବେପାରରେ ପ୍ରଗତି କରିବେ , ଘର ପରିବାରର ଚିନ୍ତା ସହ ଖର୍ଚ୍ଚ ମାମଲାରେ ଆଜି ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ , ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତି ଦେଖି ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ଅନୁଭବ କରିବେ , ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତତା ରୁ ସମୟ ବାହାର କରିବେ , ତାଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ , ଆପଣଙ୍କ ମନୋକାମନା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ପୁରା ହେବ , ଧନର ଅପୁର୍ତ୍ତି ପୁରା କରିବାପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମିତ୍ର ସହାୟତା କରିବେ , ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରତା ଭାବନା ଆପଣଙ୍କୁ ମିତ୍ର ସମୁହ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବାଧାଗୁଡିକ ପକାଇପାରେ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢିବାପରିବର୍ତ୍ତେ ସବୁ ଆସୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଶେଷ କରିବା ବୁଦ୍ଧିମାନୀର କାମ ହେବ , ସବୁ ବେଳେ କିଛି ଅଲଗା କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ , ନିଜ ବ୍ୟବହାର ଏତେ ଶକ୍ତ ବନାଇ ରଖନ୍ତୁ ଯାହା ଭୁଲ୍ ନ ବାହାରୁ , ଯଦି ଏମିତି ହୁଏ ତେବେଏ ଏହା ସଂମ୍ପର୍କର ମଧ୍ୟରେ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ , କେଉଁ ସମାନ ବିଚାର୍ ବାଲା ବ୍ୟକ୍ତି ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବା ସନ୍ତୋଷଜନକ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ୍ ହେବ , ମନୋରଞ୍ଜନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜିର ଦିନ ଆନନ୍ଦପୁର୍ଣ୍ଣ ରହିବ , ଲୋକଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ମନରେ ଆପଣଙ୍କ ଚଞ୍ଚଳ ହୋଇପାରେ , ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଅଜଣାରେ ନିଜ ସାଥି ମନକୁ ଦୂଃଖାନ୍ତୁ ନାହିଁ ,ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ନିଜ ଜୀବନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଯେଉଁଥିରେ ଉପେକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆର୍ଥିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇପାରେ । ମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ ।

ଧନୁ ରାଶି- ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇପାରିବ । ଆର୍ଥିକ ଲେଣଦେଣ କାରବାରରେ ଲାଭ ହେବ । ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି । ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ । ବଡ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ ।

ମକର ରାଶି- ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ । ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ । ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ, ଆପଣ ଏକ ବଜେଟ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ନିଜର ପୁରା ଉର୍ଜା ଲଗାଇବେ ।

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ, ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଗୁଡିକ ଦୁର ହୋଇଯିବ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେଇପାରନ୍ତି ଏହି ରାଶିର ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଆଜି ନିଜ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ନିଜ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପୁରା କରିନେବେ, ଭାଗ୍ୟର ପୁରା ସାଥ୍ ମିଳିବ, ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର ଅଛି ନିଜ ପରିଶ୍ରମର ଦୁଇଗୁଣା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କଥା ସମସ୍ତେ ଶୁଣିବେ, ନୁଆ ନୁଆ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇପାରେ, ଆପଣ ଯାହା ବି କାମ କରିବେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।

ମୀନ ରାଶି- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଦେବୀ ମାଙ୍କ ମନ୍ଦିରକୁ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି, ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ନୁଆ ବେପାର ଆରମ୍ଭ କରିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫାଇଦା ଦାୟକ ହେବ, କ୍ୟାରିୟର ସଂବନ୍ଧିତ୍ ନୁଆ ଅବସର ମିଳିପାରିବ, ଆପଣ ନିଜ ଘରର ଛୁଆଙ୍କ ସହ ମଉଜ ମସ୍ତି କରୁଥିବାର ଅବସର ପାଇବେ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ନଜର ଆସୁଛି, କମର୍ସ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କୁ କେଉଁ ସର୍ଟ ଟର୍ମ କୋର୍ସ ପାଇଁ ଆଡମିଶନ୍ କରିବାକୁ ମନ ବଳାଇପାରନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କୁ ସିନିୟର ଛାତ୍ରଙ୍କ ସପୋର୍ଟ ମିଳିବ, ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *