03 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମ ପ୍ରତି ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ କାମ କର, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଭ୍ରମଣର ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସଂପର୍କରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଭାର ବଢିପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି କ୍ରୋଧ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ନହୁଏ, ତେବେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ଆସିପାରେ | ତୁମେ ଝଗଡା ଠାରୁ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତୁମର ଚିନ୍ତା ଆହୁରି ବଢିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ | ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ହୁଏତ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବାକୁ ପଡିବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ଦେଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ, ଆପଣ ପ୍ରଚାରର ସାହାଯ୍ୟ ନେବା ଉଚିତ୍ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍। ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କର ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ। କୋର୍ଟ ଅଦାଲତ ବିବାଦରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ଦୈନଦିନ ଜୀବନରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟାର କିଛି ସମାଧାନ ସହଜରେ ମିଳିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଅର୍ଥର ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ନିକଟସ୍ଥ କିମ୍ବା ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା କିଛି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଋଣ ଦେବା ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ପାଇବ। ଚାକିରିରେ ତୁମେ ପଦବୀ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ ପାଇବ | ଆଜି ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଓ ସୌଜନ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ତୁମେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଏହି ଉତ୍ତମ ସମୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଖୋଲିବ | ରୋଜଗାରରେ ଲାଭ ହେବ | ବୃଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ଆଜି ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକରୁ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧାରଣା ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଆଧାରରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ମତାମତ ସହିତ ସହମତ ହେବାକୁ ଆପଣ ବହୁତ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଘନିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କଥା ହେବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ତୁମେ ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରିବେ ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକ ସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବିବାହିତ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରିବେ | ପୁଅ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଉପକୃତ ହେବେ। ବିଶେଷ କରି ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ଆଜି ଉପକୃତ ହେବେ | ତୁମେ ସାଂସାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ | ଆଜିକାଲି ତୁମେ ତୁମର ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଲୁଚିଥିବା ଦେଖାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଡେମନ୍ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଏକ ଘରୋଇ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ଏବଂ ଘରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ମୁଁ ମୋର ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବି | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି ଦିନ ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରତି ଟିକିଏ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରୋମାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିବ, ତୁମେ ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖିପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଆପଣ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ଏକତ୍ର ଭଲ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତାର ସହିତ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ପାଇଁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅଫିସରେ ଏହି ଦିନ, ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆପଣ ଅନେକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ କହିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ ହେତୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *