31 ଅଗଷ୍ଟ 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହାସଲ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଏ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ମନୋଭାବକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ଏହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଯେକୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଖବର ଶୁଣାଯାଏ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦିନ ଆସିବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ |ଆପଣ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଘରେ ପରିବାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କର, ତେବେ ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଶାଶୁଘର ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ଭାଷଣରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ

ବିଛା ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଦିନଟି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ଯେକୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମର କୌଣସି କାମ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ଘଟୁଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଗର୍ବିତ ରହିବେ | ଜଣେ ବାଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତୁମର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ | ଗତ କିଛି ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଆଜି ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃ। କରିବା ପାଇଁ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ଏକ ଉପାୟ କର | ଆଜି ଆପଣ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଦିନ ଛୁଟିରେ ଯିବାକୁ ପଡିବ, ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆପଣଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଚାଲିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ହଠାତ୍ ଧନର ଧନ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଲା | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଠିନ ଦିନ | ତୁମର ମନ ଏଠାକାର ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକରେ ହଜିଯାଇପାରେ, ତେଣୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ତୁମେ ପୂଜା ପାଠ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅତ୍ୟଧିକ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *