29 ଅଗଷ୍ଟ 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଦେଖିପାରନ୍ତି , ଆପଣଙ୍କ ଶତ୍ରୁ କିଛି ବିଗାଡି ପାରିବେ ନାହିଁ , ଆଜି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ସଙ୍କେତ ଅଛି , ସାମାଜିକ ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ନେଇ ଆପଣ ଆକର୍ଷଣର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ , ନିଜ ଭାବନାକୁ ସକରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ , ମନରେ ହୀନ ଭାବନା ଆଣିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନିଜ ଶକ୍ତିଗୁଡିକ ଉପରେ ଅଧିକା ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ଛୁଆଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସଂଗଠିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ଆଜି କାମ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭୁଲ ସ୍ଥାନ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା କାରବାର କିମ୍ବା ଜାମିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ | ପରିବାରର ସୁଖ ରହିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ସମୟ ଲାଗିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସାରା ନୁଆ ଜିନିଷ ଶିଖିବାକୁ ଅବସର ମିଳିବ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ । କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଆଲୋଚନା ପଛରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସାରା ଫାଇଦା ଲୁଚି ରହିଛି , ଏଥିପାଇଁ ବିଚାରଗୁଡିକ ଉପରେ ବିନମ୍ରତା ରଖନ୍ତୁ , ପ୍ରେମୀ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟାଧିକ ଭାବୁକ ହୋଇପାରନ୍ତି । ମନରେ ଅଜ୍ଞାନ ଭୟରୁ ଗ୍ରସିତ ହେବ , ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ପ୍ରଗତି ହେବ , କାହା ସହ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏମିତିରେ ରାଗକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ନୁଆ ଦାୟିତ୍ୱ ଭାର ଆପଣଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ପକାଯାଇପାରେ । ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବରିଷ୍ଠଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ସମୟରେ ନିଜ ଶବ୍ଦରେ ଭଲ ଭାବେ ଯାଞ୍ଚ କରିନିଅନ୍ତୁ , ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଆପଣ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଚାନକ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ହୋଇପାରେ , ମିତ୍ରଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ସ୍ୱଭାବରୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜମଧ୍ୟରେ ଚିଡଚିଡାପଣ ଦେଖାଦେଇପାରେ ,

ସିଂହ ରାଶି : ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ ବ୍ୟତିତ ହେବ , ମାଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ହେବ , ଶତ୍ରୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ରଚାଯାଇଥିବା ଷଡଯନ୍ତ୍ରରୁ ସାବଧାନ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି , ଆଜି କିଛି ନୁଆ ଡିଲ୍ ଅଥବା କେଉଁ ବିଶେଷ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ବସ୍ତୁଗୁଡିକ ସଂମ୍ଭାଳୀକରି ରଖନ୍ତୁ , କିଛି ଜିନିଷ ହରାଇପାରନ୍ତି , କେଉଁ ଅପ୍ରିୟତାରୁ ଦୁର କରିବାପାଇଁ ଶବ୍ଦର ଅହ ଚାଲାକ୍ ତରିକାରେ ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ , ଆପଣ ଅନ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି , ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂବନ୍ଧରେ ସୁଧାର ଆସିପାରେ , ପାର୍ଟନରସିପ୍ ବେପାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା  ରହିବ , ବାପଘରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହୋଇପାରେ , ଓ ଭଲ ସମାଚାର ମିଲିପାରେ , ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି , ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ, ମାନ ଓ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧରେ ନିଆଯାଈଥିବା ନିର୍ଣ୍ଣୟ କାରଣରୁ ପଛରେ ଏହାର ପ୍ରାୟଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , କିଛି ଅନପେକ୍ଷିତ ଓ ଭଲ ଘଟଣା ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି , ସେଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ହେବ ।

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଟଙ୍କାକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି କାମ କରିବା ସମୟରେ ଶୀଘ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ବିନିଯୋଗ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବାପାଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କାମରେ ଟିକେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଯଦି ତୁମେ ଚେଷ୍ଟା କର, ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି କାରଣ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଣିପାଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଦେଶବାସୀ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବିଶେଷ ମନେହୁଏ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାପରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିରୋଧୀଙ୍କ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପାଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଖରାପ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *