ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର – ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ରେ ଖାତା ଥିଲେ ଏବେ ହିଁ ଦେଖନ୍ତୁ |

Yono SBI

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏସବିଆଇ ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖୁସି ଖବର । ଯଦି ଆପଣ ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଆକାଉଣ୍ଟଧାରୀ ତେବେ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ତାହାଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଆଉ କିଛି ନୂଆ ସୁବିଧା । ଏନେଇ ଏସବିଆଇ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ଜାରି କରିଛି । ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏହାର ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ସୁବିଧା ଅଛି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ଏସବିଆଇ ଏବଂ ଅଣ ଏସବିଆଇ ଉପଭୋକ୍ତା ବ୍ୟାଙ୍କର ଡିଜିଟାଲ ବ୍ୟାଙ୍କିଂ ୟୁନୋ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପେମେଣ୍ଟ କରିପାରିବେ । ଏଥିପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ୟୁନର ଏକ ନୂତନ ଭରସନ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ଯାହା ବ୍ୟବହାର କରି ଯେକୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କର ଗ୍ରାହକ ୟୁପିଆଇ ପେମେଣ୍ଟ କରିପାରିବେ । ଅର୍ଥାତ୍ ବର୍ତମାନ ୟୋନ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ଏସବିଆଇରେ ଆକାଉଣ୍ଟ ରହିବା ବାଧ୍ୟତା ମୂଳକ ନୁହେଁ ।

sbi

ପ୍ରଥମେ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ମୋବାଇଲରେ ଏସବିଆଇ ୟୋନ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ । ଏହାପରେ ନ୍ୟଟୁ ଏସବିଆଇ ର ବିକଳ୍ପ ଚୟନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ରେଜିଷ୍ଟର କରନ୍ତୁ । ଏହାପରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ବିକଳ୍ପ ବାଛନ୍ତୁ । ଏହାପରେ ସଂଖ୍ୟା ଯାଞ୍ଚ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ୟୁପିଆଇଡି ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ୟୁପିଆଇଡି ସୃଷ୍ଟି ପରେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କର ବିକଳ୍ପ ଚୟନ କରନ୍ତୁ । ତାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏସବିଆଇ ପରେ ପଞ୍ଜୀକରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ତାପରେ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟଙ୍କୁ ଲଙ୍ଗିନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏମପିନ୍ ସେଟ୍ କରନ୍ତୁ । ଆପଣ ୟୁପିଆଇ ପେମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଏସବିଆଇ ୟୋନ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ। ତେବେ ଯାହାକି ସବୁଠୁ ଅପଡେଟ୍ ମୁତାବକ ଆପଣଙ୍କ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଆକାଉଣ୍ଟ ଥିଲେ ବି ଆପଣ ଏଣିକି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ଏସବିଆଇ ର ୟୋନ ଏସବିଆଇ ଆପ୍ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *