02 ଜୁଲାଇ 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଭାଗ୍ୟ ବହୁତ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଅଧିକ ଦଉଡିବେ | ଆପଣ ରଖିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ | ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ପ୍ରାୟ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯଥାସମ୍ଭବ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଯେକୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ କ୍ଷତିର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଅଧିକ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ଦିଆଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କାହାକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ ନଚେତ୍ ତୁମେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ଘରେ କୌଣସି ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ସୁବିଧା ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଈଶ୍ୱର ଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ଯେକୌଣସି ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ଲୋକମାନେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯଥାସମ୍ଭବ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିପାରେ | ପ୍ରିୟ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିଗୁଡ଼ିକ ନବୀକରଣ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ବେତନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମ ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ତୁମେ ଯେକୌଣସି ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝିବେ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଥିବା ଦେଶବାସୀ ଟିକେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାର ଭୟ ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ମନର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛ, ତା’ହେଲେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଚତୁରତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବେକାର ଲୋକଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି କରିବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଧନର ଶବ୍ଦ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ତୁମ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ପିଲାମାନେ ସୁଖ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ମିଳିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *