29 ଜୁନ 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଭ୍ରମଣର ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସଂପର୍କରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଭାର ବଢିପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି କ୍ରୋଧ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ନହୁଏ, ତେବେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ଆସିପାରେ | ତୁମେ ଝଗଡା ଠାରୁ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତୁମର ଚିନ୍ତା ଆହୁରି ବଢିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ | ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଦୀର୍ଘ ଦିନର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ନୂଆ ରୂପ ଦେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆଶାର ଏକ ନୂଆ କିରଣ ଆସିବ | ଏହା ଏକ ଛୋଟ ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଆଜି ଅଦରକାରୀ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଚାକିରିରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ସମ୍ଭବ ହେବ, ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ତୁମର ଅତୀତର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ତୁମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବ | ଆଜି ତୁମର ରାଜନୈତିକ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତି ଏବଂ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହେବ | ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଏକ ଠୋସ୍ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଆଜି କିମ୍ବା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆସୁଥିବା କୌଣସି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସହଜରେ ଦୂର କରିପାରିବେ | ବିନିଯୋଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ-ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ନିକଟତର ହେବ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଋଣ ଦେବା ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ପାଇବ। ଚାକିରିରେ ତୁମେ ପଦବୀ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ ପାଇବ | ଆଜି ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଓ ସୌଜନ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ତୁମେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଏହି ଉତ୍ତମ ସମୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଖୋଲିବ | ରୋଜଗାରରେ ଲାଭ ହେବ | ବୃଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ କଠିନ ଦିନ ହେବ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଏକ ଛୋଟ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମୁଁ ମୋ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବେ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କାମରୁ ଅଧିକ ପାଇବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନବଜାତ ଶିଶୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିହେବ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଅସୁବିଧା କମ୍ ହେବ | ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥିତ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ନଜର ଆସୁଛି, ଯେଉଁ ଅବସରକୁ ଆପଣ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ତାହା ବହୁତ ଦିନରୁ ଥିଲା ଆଜି କେଉଁ ପାଖ ସଂମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିପାରେ, ବିଜନେସ୍ ସଂବନ୍ଧିତ କେଉଁ ବଡ ମିଟିଙ୍ଗ୍ ସାମିଲ୍ ହେବା କାରଣରୁ ଭଲ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବୁଝିନିଅନ୍ତୁ ଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଲମ୍ବା ସମୟରୁ ନୁଆ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଯୋଗ ନଜର ଆସୁଛି, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନସୁଖ ମିଳିବ

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣ ନିଜ କାମର ଯୋଜନାରେ ଲଗାତାର୍ ସଫଳତା ହାସିଲ୍ କରିବେ, ଚାକିରି ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା କାମରେ ବଡ ଫଇସଲା ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିଛି, ବହୁତ ଲମ୍ବା ସମୟରୁ ଚାଲୁଥିବା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ, ମା ବାପାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ଆସିବ, ଘରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ, ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ତାଳମେଳ ରହିବ । ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିପାରିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ, ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଅଧୁରା କାମ ପୁରା କରିବେ, ଦୁର ସଂଚାର ମାଧ୍ୟମରେ ଖୁସିଖବର ମିଳିବାର ଆଶା ଅଛି, ଘରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ୍ ରହିବ, ତାହା ସହ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି, ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମିଶିକରି କିଛି ନୁଆ ବେପାର ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି, ଜମିବାଡି ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ମାମଲାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ,

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ସୁସମାଚାର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ | କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *