23 ଜୁନ 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତିରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ଆଜି ଏହିପରି ଅନେକ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଖରାପ ଉପାୟରେ ଅନୁସରଣ କରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ଆପଣ ହୁଏତ କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଠେଲି ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି କ୍ରୋଧର ଅତ୍ୟଧିକରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଧର୍ଯ୍ୟ କମିଯିବ | ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେବ | ପରିସର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନସାଥୀକୁ ଚିନ୍ତା କରିବ | ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ ପୋଷାକ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆୟର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବୃତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରୁହ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କାଜୁଆଲ୍ ଟ୍ରିପ୍ ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଚିହ୍ନଟ କର, କାରଣ ତୁମର ଶକ୍ତି ଅପେକ୍ଷା ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ | ପ୍ରାପ୍ତ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ନାହିଁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ | ଦଳର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଅଫିସରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କିଛି ଲୁକ୍କାୟିତ ବିରୋଧୀ ତୁମକୁ ଭୁଲ୍ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ | ଆଜି ତୁମ ଭିତରେ ଥିବା ସ୍ୱର ତୁମର ପ୍ରକୃତ ସାଥୀ ହେବ | ସହଭାଗୀତା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାର କର | ତୁମ ହୃଦୟ ତୁମକୁ ଦିନସାରା ମନେ ରଖିବ | ତାଙ୍କୁ କିଛି ସୁନ୍ଦର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦେବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କର | ପରିବାରରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିଶେଷକରି ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ | ତେଣୁ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପକୁ ଯତ୍ନର ସହ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ କିମ୍ବା ପରୋକ୍ଷ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିବ | ନିୟମିତ ଭାବେ ଯୋଗ ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ, ଯାହା ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ତୁମ ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଝାମଣା କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ବିଦେଶୀ ଭ୍ରମଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଆପଣ କିଛି ଗୋପନୀୟତାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀକୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ରୋଗକୁ ଆହୁରି ଖରାପ କରିପାରେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଲାଭ ଦେବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଭଲ ଭାବପ୍ରବଣତା ସମ୍ପର୍କର ମଧୁରତା ବଢେଇବ, ରୋଜଗାରର ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ଏବଂ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ପ୍ରମାଣ କରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ପାରିବାରିକ ଉତ୍ସବ ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୁଲ ପଥରେ ଆଗେଇ ନେଇପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଏପରି ସୂଚନା ଦେଇପାରିବେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କାହା ସହିତ କାରବାର କରୁଛନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ଏକ ସୁଖମୟ ଜୀବନର ପାଇବେ | ରୋଜଗାର ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବାର ସମୟ ଆସିଛି | ମନ ଖୁସି ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଜୀବନର ଅନେକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବିବାହ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁମୋଦିତ ହୋଇପାରିବ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ନିବେଶ କରିବା ସମୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରାଇବାକୁ ଆଶା କରନ୍ତୁ | ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ମହିମା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଏକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରେ ରହିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ, ପ୍ରେମ ବିବାହର ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଦେବ ଦର୍ଶନ ଇତ୍ୟାଦି ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଚିନ୍ତାଧାରା ସମାଧାନ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରିବେ | ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ନାଉଟି କିମ୍ବା ବିବାଦ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ନାହିଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ଏବଂ ଅବହେଳା ଦେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *