20 ଜୁନ 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ହେଉଛି ସପ୍ତାହର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅନେକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅନୁମାନରେ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ | ତୁମେ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ରହିବ | ମୋଟ ଉପରେ, ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଯଦି ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଯତ୍ନର ସହ ନିଆଯାଏ ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଅଧିକ ଦଉଡିବେ | ଆପଣ ରଖିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ | ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ସମାନ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉନ୍ନତି କରିବ | ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ବାତିଲ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ଛାତ୍ର, ତୁମର ସହପାଠୀମାନେ ତୁମ ଅଧ୍ୟୟନରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଘର କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି : ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ତୁମ ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ଯେଉଁମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆଣି ପାରିବେ | ତୁମ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଉପଯୁକ୍ତ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଧ୍ୟୟନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ନାମରେ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ ଏବଂ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍, କରାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଋଣ ଦେବା ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ପାଇବ। ଚାକିରିରେ ତୁମେ ପଦବୀ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ ପାଇବ | ଆଜି ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଓ ସୌଜନ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ତୁମେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଏହି ଉତ୍ତମ ସମୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଖୋଲିବ | ରୋଜଗାରରେ ଲାଭ ହେବ | ବୃଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ଦେଇପାରିବେ, ଯଦି ଆପଣ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଭୁଲ ଧାରଣା ହଟାଯିବ | ଚାପକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ସମ୍ଭବ, ତେଣୁ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଭାବନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆଜି କିଛି ଅସ୍ଥିରତା ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ସମୟ ସହିତ ତୁମେ ନିଜକୁ ଗଢିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ନୂଆ କାମ ବାଟରେ ଆସିପାରେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା କାମ କରାଯିବ | ଆଜି ବଡ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରିବେ, ଯାହା ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ତୁମେ ନିଜକୁ ଏକୁଟିଆ ପାଇବ ଏବଂ ଠିକ୍ ଏବଂ ଭୁଲ୍ ସ୍ଥିର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ କାହାକୁ ମଧ୍ୟ ଖୋଜୁ ନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣ ଉପକାରୀ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ | ଏହି ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ପରାମର୍ଶଦାତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଏକ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ହେବ | ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବ ital ବାହିକ ଯୋଗ କରାଯିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶରୀରରେ କମ୍ ଶକ୍ତି ହେତୁ କାମ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହ କମ୍ ହେବ | ଆଜି କେହି ଜଣେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରକୁ ନୂଆ ଦିଗ ଦେବାରେ ସହାୟକ ହେବ | ଆଜି ତୁମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସରେ ତୁମର କାମର ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କର ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ରୋଜଗାର କରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏବଂ ତୁମର ହବିଷ୍ୟାଳି ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଯଥେଷ୍ଟ ଖାଲି ସମୟ ଅଛି | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନାବଶ୍ୟକତା କିମ୍ବା ଉତ୍ସାହରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ତଥାପି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି, ସେଥିରେ ନୂତନତା ଦେଖାଯିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମଜା-ହବି ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ବିତାଇ ପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ରହିବ | ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯାହା ତୁମ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରେ | ଜିନିଷଗୁଡିକ ଯଥାସମ୍ଭବ ବଢିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରେ ଧଳା ଫୁଲ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରଥମେ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଭବିଷ୍ୟତ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ଶୁଭ ସମୟ, ଆଜି କୌଣସି ବଡ କାମ ବିନା ଯୋଜନାରେ ଶୀଘ୍ର କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ହଠାତ୍ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମନ ପ୍ରକାଶ କରିବା ଏବଂ ଅଧିବାସୀମାନଙ୍କୁ ପାଳନ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | ଭଲ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *