15 ଜୁନ 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ପାର୍ଟୀ କିମ୍ବା ପିକନିକ୍ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଘର ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ଦେଖାଦେବ । ନବବିବାହିତ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଯି କେଉଁ ଖାସ୍ ସଂମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶିର୍ବାଦ ମିଳିବ , ଯଦି ଆପଣ କିଛି ନୁଆ ବେପାର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଊଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିଛି । ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମନମୁତାବିକ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ ହୋଇପାରେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଚିନ୍ତା ଦୁର ହେବ, ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ମା ବାପାଙ୍କ ସହ ଅଧିକା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଭଲ ଖବର ପାଇବା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଏକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ନିଜ ହାତରେ ରଖ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଆଜି, ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, କର୍କଟ ଚିହ୍ନର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଦିନରାତି ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶ ହେବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଦେଶବାସୀ ଖୁସିରେ ହସିବାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିଫଳର ଆଜିର ଦୃଶ୍ୟ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | କେହି ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ନିବୃତ୍ତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | କିଛି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନେ ଫୋନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୀର୍ଘ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସଫଳତାର ଖୁସିର ସଙ୍କେତ ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ଟିକିଏ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ | ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଏକ ନୂତନ ସାଥୀ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଜମା ହୋଇଥିବା ପୁଞ୍ଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ସର୍ବୋତ୍ତମ | କିନ୍ତୁ କଳ୍ପନାକାରୀ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏହା ଶୁଭ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରତିଦିନ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କର ନାହିଁ ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କର ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଶିକ୍ଷଣରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | କୌଣସି ପରିବାର କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ଉତ୍ସବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବେ | କ୍ରୀଡ଼ାବିତ୍ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଖେଳରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ସମ୍ମାନ କିମ୍ବା ପଦକ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ଅଟକି ରହିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାରେ କିଛି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେଇପାରିବେ | ଯଦି ଘର ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଅଛି, ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, କ୍ଷେତ୍ର, ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରୁପ୍ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସମନ୍ୱୟ କରିପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ତୁମେ ଖୁସି ହେବ | ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ତାହା କରନ୍ତୁ | ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ଏକ ନୂତନ ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଏକ ଭଲ ଦିନ କୁହାଯାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ଗାଇ କୁ ସବୁଜ ପନିପରିବା ଏବଂ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଉତ୍ତମ ରହିବ, ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦାନ ଦେବେ, କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଶାନୁସାରେ ସଫଳତା ମିଲିବ, ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଚାଲୁଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରେ, ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବେ, ଆଜି ଅଫିସ୍ କାମରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ସୁଖଦ ରହିବ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ଉନ୍ନତ ରହିବ । ଅଚାନକ ଘରେ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ ।

ମୀନ ରାଶି : ଆପଣ ଏକ ଦୂର ସ୍ଥାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ପିସ୍ ବ୍ୟବସାୟରେ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ହେଉଛି ଅର୍ଥର ପରିମାଣ | କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ | କୌଣସି ନୂତନ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ | ସାବଧାନ ରୁହ | ଯଦି ତୁମେ ବିବାହ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ତାରାମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ତୁମ ପାଇଁ ଭଲ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ କମ୍ ବ୍ୟବହାରିକ ହେବ | ଆଜି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *