01 ଜୁଲାଇ 2023 ରାଶିଫଳ – ବଦଳୁଛି ଆଜିଠୁ ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଯୋଗ ଓ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ତମ ରହିବ , ବରିଷ୍ଠ ଓ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲାଭ ପାଇବାପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାରର ସାଥ୍ ମିଳିବ , ଜୀବନସାଥୀ ସହ ବୈଚାରିକ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ , କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ଖଟାଇ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ବନାଇ ରଖିପାରିବେ , ଆଜି ଯେତେ ସଂମ୍ଭବ ହୋଇପାରିବ ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ମିତ୍ର କିମ୍ବା ପରିବାରଙ୍କ ସଂଗତିରେ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଅବସର ମିଳିପାରିବ , ଚାକିରିରେ ଲାଭଦାୟକ ସମାଚାର ମିଳିବ , ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କେଉଁ ନିବେଶରେ ଲାଭପ୍ରାପ୍ତି କରାଇବ , ଓ ମନ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଓ ଅନୁଭବରୁ ଭାଗ୍ୟୋନ୍ନତି ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ , ଶଶୁରଘରରୁ ପୁର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ , ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା କେଉଁ ଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ହେବ , କିନ୍ତୁ କେଉଁ କାରଣବଶତଃ ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୁରା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି  ଆପଣ ଓ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦ ନେବାରେ ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ବଡ ଚିନ୍ତା ରହିବ ନାହିଁ , ମାତା ପିତାଙ୍କ ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ୍ କରିବେ , ଯାହାର କାରଣରୁ ଖୁସିର ମାହୋଲ୍ ରହିବ , ଦିନର ଉତ୍ତରାର୍ଦ୍ଧରେ କିଛି କଠିନ ଫଇସଲା ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , ସେମିତି ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି , ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକା ଧ୍ୟାନ କାର୍ଯ୍ୟ ପୁରା କରିବାରେ ଦେବାକୁ ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଘଟଣାପ୍ରଧାନ ରହିପାରେ , ଆୟରେ ଅନିୟମିତତା କାରଣରୁ କିଛି ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ , ଜୀବନରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପରିବାର ଓ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , କେଉଁ ପ୍ରକାରର ବଡ ଫଇସଲା ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ସୁଚାରୁ ରୁପରେ ଚାଲିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସିବ , ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢିବ , ନିଜ ତରଫରୁ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ କିଛି ନୁଆ ରାସ୍ତା ମିଳିପାରେ , କିଛି ଜାତକ ପାଇଁ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମର ଦସ୍ତକ ଦେଇପାରେ , କିଛି ଏପରି ଘଟିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହିତରେ ନଥିବ , କେଉଁ କଥାଉ ନେଇକରି ପାରିବାରିକ ସଂବନ୍ଧରେ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ , ଅଟକିଥିବା କାମରେ ପୁରା କରିବାର ପ୍ରୟାସ କରିପାରିବେ , ଯଦି ଆପଣଙ୍କ କାମକାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆସୁଛି ତ ତାହାକୁ ଲାଗନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରବଳ ହେବାରୁ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଯିବ

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କାମ ପୁରା କରିବାପାଇଁ ଅଧିକା ସମୟ ଲାଗିବ , ସବୁ ମାମଲାରେ ଟିକିଏ ସାବଧନତା ରଖିବାକୁ ହେବ , କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ବିନା କାରଣରେ ହୋଇପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ମିଳିବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ପ୍ରବଳ ଅଛି , କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ବ୍ୟବହାରରେ ହାବି ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ , ଜୀବନସାଥୀ ଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ରୋଧ ଅଧିକା ଆସିବ , କାହା ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଭାଷାର ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁଂ,  ଶାସନ ସତ୍ତା ସହଯୋଗ ନେବାରେ ସଫଳ ହେବେ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ସ୍ଥିତି ବହୁତ ସକରାତ୍ମକ ନାହିଁ , ଉର୍ଜାର କମି ରହିବ , ଆଜି କିଛି ଅଧିକା ଭାବୁକତା ଅନୁଭବ କରିବେ , ପ୍ରେମ ସଂବନ୍ଧ ମାମଲାରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟଶାଳି ରହିବେ , ବିବାହିତ ଜାତକରେ ଆବେଗର୍ କାରଣରୁ ଜୀବନସାଥୀ ସହ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ,  ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖନ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଲାଭକାରୀ ସିଦ୍ଧ ହେବ , କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇ ଆଖି ବନ୍ଧ କରି ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଅନ୍ୟଙ୍କ ସହ କଥାକୁ ମାନନ୍ତୁ ନାହିଁ , ନହେଲେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି , ଉପହାର କିମ୍ବା ସମ୍ମାନ ରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ , କେଉଁ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସଂମ୍ପର୍କ ସାଧନ କରିବାରେ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି , କଥାକୁ ବେଶୀ ଅସଝଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଓ ଅଧୁରା କାମ ଅଛି , ଆଜି ଆପଣ ତାହାକୁ ସଫଳତାପୁର୍ବକ କରିବେ , ଖାଦ୍ୟପେୟରେ ସଂୟମ ରଖନ୍ତୁ , ପାଖ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ,  ପାରିବାରିକ ଲୋକଙ୍କର ଆଜି ଅପେକ୍ଷା ସବୁଦିନ ଅଧିକା ରହିବ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢିବ , ଓ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବହି ପଢିବାର ଉତ୍ସୁକତା ରହିବ , ଚାକିରି ପେଶାରେ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ଅଛି , ଭଲ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରତି ପ୍ରଗତି କରିବାର ଜଣାଯାଉଚି  ଆସ୍ଥା ଓ ବିଶ୍ୱାସର କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ , ଜୀବନରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି , ଆମଦାନୀରେ ବଢିବାର ନୁଆ ତରିକା ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାପଡିପାରେ , ବିଜନେସ୍ ଓ ଚାକିରିପେଶା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପରିଶ୍ରମ କରିବାର ଦିନ ଅଛି ।

ମକର ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ମାତାରାଣୀଙ୍କର ଅଶେଷ କୃପା ରହିବାର ଅଛି , ବହୁତ ସମୟରୁ ଅଟକିଥିବା କାମ ପୁରା ହୋଇଯିବ , ଯେତେ ପଇସା ସଞ୍ଚୟ କରିବାର ବିଚାର କରୁଛନ୍ତି ତାହା ପୁରା ହେବ , ଏମିତି ମୁଦ୍ଧାରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ ଯାହାଙ୍କୁ ନେଇକରି ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ନ ହେଉ  । ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ , ବରିଷ୍ଠଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ମିଳିବ । ଚାକିରି ଓ କାରୋବାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବ୍ୟବହାର ସୁଧାରିବାକୁ ପଡିପାରେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଦାମିକା ସମୟ ଉର୍ଜା ଅନ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଲଗାନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ହାର୍ ରୁ କିଛି ଶିକ୍ଷା ମିଳିବାରଦରକାର ଅଛି , କାରଣ ନିଜ ହୃଦୟର କଥା ଜାହିର୍ କରିବାରୁ କ୍ଷତି ସାଧନ ହେବ , ଏମିତି ମାମଲାରେ ନ ପଡନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଲେଣଦେଣ କରିବାକୁ ପଡୁଥିବ , ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଲାଭ ଅଛି , ସନ୍ତାନଙ୍କ ଲାଭ ହେବ , କେଉଁ ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ । ଆପଣ ଆଜି ନିଜ ଇଜ୍ଜତ ରକ୍ଷା କରିବାପାଇଁ ମିଥ୍ୟା କହିପାରନ୍ତି ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *