31 ମେ 2023 ରାଶିଫଳ – ଏହି ରାଶିଙ୍କର କାଲିଠୁ ବଦଳି ଜାଉଛି ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ମେଷ ରାଶିର ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ସ୍ଥିର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପରି ମନେ ହେଉଛି |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ତୁମର ପଦାଙ୍କ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ। ତୁମର ନମ୍ର ପ୍ରକୃତି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ମଧୁର ଏବଂ ମଧୁର ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶି ମାନେ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଅଫିସରେ ଶୀଘ୍ର ତୁମର କୌଣସି କାମ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ତୁମେ ପରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବୟସ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବାପାଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ କାମରେ ତୁମେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଦେଖାଯାଉଛି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ସଫଳତା ଅଛି | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଅସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ଶରୀର କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇଯିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାର ଋଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ଯେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରେ ପଡ଼ିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ବିବାହ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପାର୍ଟୀ କିମ୍ବା ପିକନିକ୍ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଏକ ଯାତ୍ରା ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଜାଟାକୋଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯିଏ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ରାସ୍ତା ପାଇବେ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ରୋଜଗାର କରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏବଂ ତୁମର ହବିଷ୍ୟାଳି ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଯଥେଷ୍ଟ ଖାଲି ସମୟ ଅଛି | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନାବଶ୍ୟକତା କିମ୍ବା ଉତ୍ସାହରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ତଥାପି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି, ସେଥିରେ ନୂତନତା ଦେଖାଯିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଏକ ଗାଡି ଏବଂ ଘର କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କର ଅଧିକ ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *