26 ମେ 2023 ରାଶିଫଳ – ଏହି ରାଶିଙ୍କର କାଲିଠୁ ବଦଳି ଜାଉଛି ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କଳା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଦକ୍ଷତା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟର ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ତର ଦାୟିତ୍ୱ ବଢିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସି ସେମାନଙ୍କୁ ହୃଦୟରୁ ସ୍ୱାଗତ କରିପାରିବେ | ସେମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ଚାପ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଶେଷ ହେବ | ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଉପଭୋଗ କରିବ ଯାହା ତୁମକୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ନିଜକୁ ଅଧିକ ଭଲ ଭାବରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରାଜନୀତିରେ ଉତ୍ସାହ ଆସିବ | ତୁମେ ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ ତୁମର ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତୁମେ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେଉଛି ସମୁଦାୟ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନୂତନ ସମ୍ଭାବନାଗୁଡିକୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ ସମାବେଶ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ତୁମର ଦୁଃଖରେ ଅଂଶୀଦାର ହେବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନ ପଚାରି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ନକାରାତ୍ମକ ମତାମତ ଆସିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତୁମର ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କର ଏବଂ ତୁମର ଯୋଜନା ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ରୋମାନ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଏବଂ ହୃଦୟରେ ଛାଇ ହେବ | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ ଚାପର ଚାପକୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଦୂର କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଏକ ସୁନ୍ଦର ବାର୍ତ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ଶୋଇବା ସମୟରେ ମଧୁର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେବ | ମନରେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚିନ୍ତା ରହିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଶା କରାଯାଇପାରେ | କାହା ସହିତ ଝଗଡା ନକରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଚାପମୁକ୍ତ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଦୃଢ଼ତା ବଢାଇବା | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦୃଢ ରହିବ | ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ, ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନୀରୁ କାମକାର୍ଯ୍ୟର ସମସ୍ୟାକୁ ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ, ଅଫିସ୍ ରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରହିବ, କାମର ପ୍ରତି ଏକାଗ୍ରତାରୁ ଭଟକିଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ସବୁ ସମସ୍ୟା ଶେଷ ହୋଇପାରେ, ଘରେ ଛୋଟ ମୋଟ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ ହୋଇପାରେ ପ୍ରେମୀ ପ୍ରେମିକା ଜଣେ ଅନ୍ୟଙ୍କୁ ବଢିଆ ଗିଫ୍ଟ ଦେବେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ସଂମ୍ପର୍କରେ ମଜବୁତି ଆସିବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ, ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ୍ ଆପଣ ନିଜ ହୃଦୟର କଥା ସେୟାର୍ କରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଭାବନା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ, କାମକାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିବ, ସାମାଜିକ ଦାୟରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଅନୁଭବି ବ୍ୟକ୍ତି ସହ ଚିହ୍ନା ପରିଚିତ ବଢିବ, ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ପଇସା ଉଧାର ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଫେରିପାଇବାର ଆଶା ଅଛି, ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କୁ କେଉଁ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରିକ୍ଷାରେ ଭଲ ରେଜଲ୍ଟ ଆଣିବେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ମନ ହର୍ଷୀତ ହେବ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଉତ୍ତମ ରୁପେ ଫଳ ଦାୟକ ହେବ, ବିଦ୍ୟାର୍ଥିଙ୍କ ମନ ପାଠପଢାରେ ଲାଗିବ, କେଉଁ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରିକ୍ଷାରେ ମନମୁତାବିକ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଆଶା ଅଛି, ଘରୋଇ ସୁଖ ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ, ଆୟର ଜରିଆ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ସନ୍ତାନଙ୍କ ବିବାହ ସଂବନ୍ଧିତ କିଛି ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେଇପାରନ୍ତି, ପୈତୃକ ସଂମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ମିଳିବାର ଆଶା ଅଛି, ମା ବାପାଙ୍କ ସହ ତୀର୍ଥ ସ୍ଥାନର ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ, ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୁରା ସହଯୋଗ ମିଳିପାରିବ ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିଶ୍ରମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିବ, ଯେଉଁ କାମରେ ହାତରେ ଦେବେ ତାହା ସଫଳ ହେବାର ଯୋଗ ନଜର ଆସୁଛି, ଭାଗ୍ୟର ପୁରା ସାଥ୍ ମିଳିବ, ବହୁତ ଲମ୍ବା ସମୟରୁ ଅଟକିଥିବା ପଇସା ଫେରିପାରିବେ, ଘରୋଇ ଦରକାରିତାର ପୁର୍ତ୍ତି ହେବ, ବେପାରରେ ମନ ମୁତାବିକ ଲାଭ ମିଳିବାର ନଜର ଆସୁଛି, ଯଦି ଆପଣ ପୁର୍ବରୁ କାହାକୁ ପଇସା ଉଧାର ଦେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଫେରିପାରିବେ, ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବେ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଧାର ଆସିବ ।ବହୁତ ଜଲଦି ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇପାରିବ । ଆର୍ଥିକ ଲେଣଦେଣ କାରବାରରେ ଲାଭ ହେବ । ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି । ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ । ବଡ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ ।

ମକର ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ । ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ । ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ, ଆପଣ ଏକ ବଜେଟ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ନିଜର ପୁରା ଉର୍ଜା ଲଗାଇବେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଆଶା କରାଯାଏ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କର, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *