16 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2023 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳୁଛି ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଯୋଗ ଓ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ତମ ରହିବ , ବରିଷ୍ଠ ଓ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲାଭ ପାଇବାପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାରର ସାଥ୍ ମିଳିବ , ଜୀବନସାଥୀ ସହ ବୈଚାରିକ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ , କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ଖଟାଇ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ବନାଇ ରଖିପାରିବେ , ଆଜି ଯେତେ ସଂମ୍ଭବ ହୋଇପାରିବ ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ମିତ୍ର କିମ୍ବା ପରିବାରଙ୍କ ସଂଗତିରେ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଅବସର ମିଳିପାରିବ , ଚାକିରିରେ ଲାଭଦାୟକ ସମାଚାର ମିଳିବ , ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କେଉଁ ନିବେଶରେ ଲାଭପ୍ରାପ୍ତି କରାଇବ , ଓ ମନ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଓ ଅନୁଭବରୁ ଭାଗ୍ୟୋନ୍ନତି ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ , ଶଶୁରଘରରୁ ପୁର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ , ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା କେଉଁ ଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ହେବ , କିନ୍ତୁ କେଉଁ କାରଣବଶତଃ ଆପଣଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୁରା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି  ଆପଣ ଓ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦ ନେବାରେ ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ବଡ ଚିନ୍ତା ରହିବ ନାହିଁ , ମାତା ପିତାଙ୍କ ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ୍ କରିବେ , ଯାହାର କାରଣରୁ ଖୁସିର ମାହୋଲ୍ ରହିବ , ଦିନର ଉତ୍ତରାର୍ଦ୍ଧରେ କିଛି କଠିନ ଫଇସଲା ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , ସେମିତି ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି , ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକା ଧ୍ୟାନ କାର୍ଯ୍ୟ ପୁରା କରିବାରେ ଦେବାକୁ ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଘଟଣାପ୍ରଧାନ ରହିପାରେ , ଆୟରେ ଅନିୟମିତତା କାରଣରୁ କିଛି ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ , ଜୀବନରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପରିବାର ଓ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , କେଉଁ ପ୍ରକାରର ବଡ ଫଇସଲା ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ସୁଚାରୁ ରୁପରେ ଚାଲିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସିବ , ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢିବ , ନିଜ ତରଫରୁ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ହେବ | ସଂପର୍କରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଦେଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | କେବଳ ସେତେବେଳେ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ତୁମେ କିଛି ଭୟ କରୁଛ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସିର ଅନୁଭବ ହେବ | କିଛି ବଡ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ | ମିଳିଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ | ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ |ପ୍ରତିକାର-ଗୁଡ଼ ଓ ରୁଟି ଗାଈକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶକ୍ତି ଏବଂ ମଧୁରତା ରହିବ | ଏପରି କିଛି କର ନାହିଁ ଯାହା ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ କିମ୍ବା ଗଳାବାଟ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଚାକିରି ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଆଶା କରାଯାଇପାରେ | ଘରୋଇ ସାମ୍ନାରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ଗତି ଏବଂ ନିକଟତରତାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ସଠିକ୍ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ କାହାକୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାରୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଠିକ୍ ନୁହେଁ, ତେବେ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ |ପ୍ରତିକାର-ବୃଦ୍ଧ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ତୁମର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆଶାକରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବିଳମ୍ବ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଦେବ ନାହିଁ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସ୍ମାର୍ଟ ଭାବରେ କାରବାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ସମ୍ପତ୍ତି ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶାକରାଯାଇଥିବା ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ ନାହିଁ | ଏକ କଠିନ ବୃତ୍ତିଗତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏକ ବାଟ ଖୋଜିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବକ୍ତବ୍ୟ | ତୁମର ସ୍ୱର ଶୁଣିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅ |ପ୍ରତିକାର-ଗୁଡ଼ ଓ ଗହମ ଷଣ୍ଢକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଅନୁଭୂତି ହୋଇପାରେ | ସାନ ଭାଇଭଉଣୀମାନେ ଜୀବନରେ ବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ପରି, ସହଯୋଗ ହେବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରି ରଖ | ଯଦି କାହାର ହୃଦୟରେ ତିକ୍ତତା ଅଛି, ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା କର | ଏହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ କରିବ | ସମସ୍ତେ ତୁମର ଶବ୍ଦକୁ ଯତ୍ନର ସହ ଶୁଣିବେ | ଆଜି ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ |ପ୍ରତିକାର-ଗାଈକୁ କିଛି ଖାଦ୍ୟ ଦେବେ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧାର୍ଯ୍ୟବାନ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଏହା ସହିତ ଅନେକ ଜିନିଷରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେଝଗଡା ଏବଂ ମୁକାବିଲାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଗାଯୋଗ ସହିତ ଏହା ଏକ ଖରାପ ମୋଡ଼ ନେଇପାରେ | ଆଜିର କର୍ମ ତୁମର ଆସନ୍ତାକାଲିର ଭବିଷ୍ୟତ କରିବ, ତେଣୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଲୋକମାନେ ତୁମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବେ | ଯତ୍ନର ସହିତ ଯାନ ଯନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଚାକିରି ସାଇଟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଚାପ ଏବଂ ଚାପ କିଛି ଅସ୍ଥିର ଲୋକଙ୍କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ହାସଲ କରି, ଆପଣ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଶୁଭ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ଜୀବନ୍ତ ରଖ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଆଜି ତୁମର ଦିନର ଆରମ୍ଭ ହେବ | ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଟିକିଏ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଏକ ଉତ୍ତମ ଚାକିରି ପାଇବେ | ପରିବାରର କେହି କେହି ଆପଣଙ୍କ କଥାକୁ ଭୁଲ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରନ୍ତି | ବରିଷ୍ଠ ଏବଂ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ଉତ୍ସାହଜନକ ଖବର ପାଇବେ | ଆପଣ ଆଣ୍ଠୁ ଏବଂ ହାଡ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ମିଳିବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମନର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ। ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *