05 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2023 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳୁଛି ଏହିସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ।

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ କୌଣସି ଖରାପ ଖବର ପାଇ ମନ ବିଚଳିତ ହେବ ଏବଂ ପିତା ଏବଂ ପୁଅ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ, ଅନ୍ୟ ପଟେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା ଜାରି ରଖିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ , ସଫଳତାର କିଛି ଖାସ୍ ମଉକା ହାତରେ ଲାଗିପାରେ, ଯାହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍, ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଉପରେ ଟିକିଏ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ମା ବାପାଙ୍କର ଆଶିର୍ବାଦ ରହିବ, ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କେଉଁ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରିକ୍ଷାରେ ମନ ମୁତାବିକ ପରିଣାମ ମିଳିବାର ଯୋଗ ହେଉଛି, ଯାହାଦ୍ୱାରା ମନ ହର୍ଷୀତ ରହିବ, ରୋଜଗାର୍ ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ରହିବ, କାରୋବାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ, ବହୁତ ଜଲଦି ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି ଏବଂ ପରିବାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ସମାଜର ଅନେକ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧିରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତୁ ଯେ ବୀମା ଏଜେଣ୍ଟମାନେ ଯତ୍ନର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ନୂତନ ଏବଂ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ କିଛି ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ତଥାପି, ଯାନ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରପାତିକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ଏବଂ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରୋଜଗାର ହାତ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ମନେହୁଏ | କିଛି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କର ତେବେ ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ସରକାରୀ ଶକ୍ତିର ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଶାନ୍ତ ମନ ସହିତ ଯେକୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିବାର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଖରାପ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ସୁଖଦ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ, ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଦୃଢ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବେ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କିଛି ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ତୁମ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି କୌଣସି ବଡ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଟେନସନ ଏବଂ ସ୍ନାୟୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚର ଏକ ବଜେଟ୍ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟି ପାରିବ, ତୁମେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଯେକୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଜଣକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *