25 ଜାନୁଆରୀ 2023 – ଆଜିର ରାଶିଫଳ, କେମିତି କଟୁଛି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ମଣିଷ ଲୋକମାନେ କିଛି ଉତ୍ସାହଜନକ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭୁଲିଯାଇଥିବା ବନ୍ଧୁମାନେ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି-ଆଜି ଘର ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ଦେଖାଦେବ । ନବବିବାହିତ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଯି କେଉଁ ଖାସ୍ ସଂମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶିର୍ବାଦ ମିଳିବ , ଯଦି ଆପଣ କିଛି ନୁଆ ବେପାର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଊଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିଛି । ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମନମୁତାବିକ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ ହୋଇପାରେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଚିନ୍ତା ଦୁର ହେବ, ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ମା ବାପାଙ୍କ ସହ ଅଧିକା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଖରାପ ସଙ୍ଗଠନଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆୟ ଉତ୍ସ ହାସଲ ହେବ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ଥିବା ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଜଳମଗ୍ନ ପରିମାଣ ମିଳିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ହେବ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ବଜାୟ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଜଣେ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଋଣ ଦେବା ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ପାଇବ। ଚାକିରିରେ ତୁମେ ପଦବୀ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ ପାଇବ | ଆଜି ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଓ ସୌଜନ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ତୁମେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଏହି ଉତ୍ତମ ସମୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଖୋଲିବ | ରୋଜଗାରରେ ଲାଭ ହେବ | ବୃଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ କଠିନ ଦିନ ହେବ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଏକ ଛୋଟ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମୁଁ ମୋ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବେ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କାମରୁ ଅଧିକ ପାଇବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନବଜାତ ଶିଶୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିହେବ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଅସୁବିଧା କମ୍ ହେବ | ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥିତ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ନଜର ଆସୁଛି, ଯେଉଁ ଅବସରକୁ ଆପଣ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ତାହା ବହୁତ ଦିନରୁ ଥିଲା ଆଜି କେଉଁ ପାଖ ସଂମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିପାରେ, ବିଜନେସ୍ ସଂବନ୍ଧିତ କେଉଁ ବଡ ମିଟିଙ୍ଗ୍ ସାମିଲ୍ ହେବା କାରଣରୁ ଭଲ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବୁଝିନିଅନ୍ତୁ ଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଲମ୍ବା ସମୟରୁ ନୁଆ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଯୋଗ ନଜର ଆସୁଛି, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନସୁଖ ମିଳିବ

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣ ନିଜ କାମର ଯୋଜନାରେ ଲଗାତାର୍ ସଫଳତା ହାସିଲ୍ କରିବେ, ଚାକିରି ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା କାମରେ ବଡ ଫଇସଲା ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିଛି, ବହୁତ ଲମ୍ବା ସମୟରୁ ଚାଲୁଥିବା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ, ମା ବାପାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ଆସିବ, ଘରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ, ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ତାଳମେଳ ରହିବ । ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିପାରିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ରହିବ, ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଅଧୁରା କାମ ପୁରା କରିବେ, ଦୁର ସଂଚାର ମାଧ୍ୟମରେ ଖୁସିଖବର ମିଳିବାର ଆଶା ଅଛି, ଘରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ୍ ରହିବ, ତାହା ସହ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି, ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମିଶିକରି କିଛି ନୁଆ ବେପାର ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି, ଜମିବାଡି ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ମାମଲାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ,

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଳାମିଶା ରହିବ, ବିଷମ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଝାମଣା ସହ କାମ କରନ୍ତୁ, ଘରୋଇ ଦରକାରିତାରେ ଅଧିକା ପଇସା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, ଯାହାକୁ ନେଇକରି ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ, ଯଦି ଆପଣ କେଉଁଠି ନିବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଘରେ ଅନୁଭବି ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଉପଦେଶ ନିଅନ୍ତୁ, ବେପାରରେ ଠିକ୍ ଠାକ୍ ଲାଭ ମିଳିବ, ଆଜି କେଉଁ ଘରୋଇ କାମକୁ ପୁରା କରିବାପାଇଁ ପଡୋଶୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *