22 ଜାନୁଆରୀ 2023 – ଆଜିର ରାଶିଫଳ, କେମିତି କଟୁଛି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasiphala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଆଜି ଶାନ୍ତ ରହିବେ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯଦି ଏକ ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ବହୁତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳୁଛି | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଦିନ ସତେଜତା ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ରୋଜଗାର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତୁ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ସିଂହ : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କାହାକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ ନଚେତ୍ ତୁମେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ଘରେ କୌଣସି ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ସୁବିଧା ପାଇବେ |

କନ୍ୟା : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ସକାଳୁ ଉତ୍ସାହରେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥା ସମ୍ଭବ ସବୁକିଛି କରିପାରିବେ | ଯଦି କୌଣସି ଆଇନଗତ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବ | ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ଆପଣ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହର ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକିଏ ନିରାଶାଜନକ ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ମନ ବହୁତ ନିରାଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ମନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି |

ଧନୁ : ଆଜି ଗଣେଶ ଜୀ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ବୋଲି ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଂଗଠିତ ଏବଂ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଚାକିରିରେ ଥିବା ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ବିବେଚନା କରାଯିବ | ଘର ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସନ୍ତୋଷ ରହିବ |

ମକର : ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ଶୈଳୀ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ସାହିତ୍ୟ ଏବଂ ଲେଖାର ଧାରା ଗତିଶୀଳ ହେବ | ଆପଣ ଶରୀରରେ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ସମ୍ଭବତ। | ଗଣେଶ ବିରୋଧୀ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଗଭୀର ଆଲୋଚନା ନକରିବାକୁ ଏବଂ ଭୁଲ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି କିଛି ବିଶେଷ ମନେହୁଏ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆମଦାନୀ-ରପ୍ତାନି ବ୍ୟବସାୟରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଟେନସନ ଶେଷ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ମୀନ : ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଭବିଷ୍ୟତ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ଶୁଭ ସମୟ, ଆଜି କୌଣସି ବଡ କାମ ବିନା ଯୋଜନାରେ ଶୀଘ୍ର କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ହଠାତ୍ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମନ ପ୍ରକାଶ କରିବା ଏବଂ ଅଧିବାସୀମାନଙ୍କୁ ପାଳନ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | ଭଲ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *