13 ଜାନୁଆରୀ 2023 – ଆଜିର ରାଶିଫଳ, କେମିତି କଟୁଛି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଦେଖିପାରନ୍ତି , ଆପଣଙ୍କ ଶତ୍ରୁ କିଛି ବିଗାଡି ପାରିବେ ନାହିଁ , ଆଜି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ସଙ୍କେତ ଅଛି , ସାମାଜିକ ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ନେଇ ଆପଣ ଆକର୍ଷଣର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ , ନିଜ ଭାବନାକୁ ସକରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ , ମନରେ ହୀନ ଭାବନା ଆଣିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନିଜ ଶକ୍ତିଗୁଡିକ ଉପରେ ଅଧିକା ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ଛୁଆଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାରେ ବହିବାକୁ ଟିକିଏ ଅଧିକା ଆଶା ଅଛି , କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ସମୟରେ ସାବଧାନତା ରଖନ୍ତୁ , ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଅଧିକା କଠିନତାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ , ଆଜି ଆପଣ ନିଜେ ସବୁବେଳେ ସତେଜତା ଅନୁଭବ କରିବେ , ଭାବିଥିବା କାମ ପୁରା ହେବ , ଏମିତି ପରିସ୍ଥିତି ଆସିପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସୁଖ ସୁବିଧାଗୁଡିକ ଛାଡିକରି ସକ୍ରିୟ ହେବାକୁ ପଡିବ , ସକାଳୁ ଉଠିକରି ଧରିତ୍ରୀ ମାତାଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରନ୍ତୁ , ସଂମ୍ପର୍କରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସାରା ନୁଆ ଜିନିଷ ଶିଖିବାକୁ ଅବସର ମିଳିବ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ । କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଆଲୋଚନା ପଛରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସାରା ଫାଇଦା ଲୁଚି ରହିଛି , ଏଥିପାଇଁ ବିଚାରଗୁଡିକ ଉପରେ ବିନମ୍ରତା ରଖନ୍ତୁ , ପ୍ରେମୀ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟାଧିକ ଭାବୁକ ହୋଇପାରନ୍ତି । ମନରେ ଅଜ୍ଞାନ ଭୟରୁ ଗ୍ରସିତ ହେବ , ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ପ୍ରଗତି ହେବ , କାହା ସହ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏମିତିରେ ରାଗକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ନୁଆ ଦାୟିତ୍ୱ ଭାର ଆପଣଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ପକାଯାଇପାରେ । ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବରିଷ୍ଠଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ସମୟରେ ନିଜ ଶବ୍ଦରେ ଭଲ ଭାବେ ଯାଞ୍ଚ କରିନିଅନ୍ତୁ , ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଆପଣ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଚାନକ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ହୋଇପାରେ , ମିତ୍ରଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ସ୍ୱଭାବରୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜମଧ୍ୟରେ ଚିଡଚିଡାପଣ ଦେଖାଦେଇପାରେ ,

ସିଂହ ରାଶି : ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ ବ୍ୟତିତ ହେବ , ମାଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ହେବ , ଶତ୍ରୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ରଚାଯାଇଥିବା ଷଡଯନ୍ତ୍ରରୁ ସାବଧାନ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି , ଆଜି କିଛି ନୁଆ ଡିଲ୍ ଅଥବା କେଉଁ ବିଶେଷ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ବସ୍ତୁଗୁଡିକ ସଂମ୍ଭାଳୀକରି ରଖନ୍ତୁ , କିଛି ଜିନିଷ ହରାଇପାରନ୍ତି , କେଉଁ ଅପ୍ରିୟତାରୁ ଦୁର କରିବାପାଇଁ ଶବ୍ଦର ଅହ ଚାଲାକ୍ ତରିକାରେ ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ , ଆପଣ ଅନ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି , ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂବନ୍ଧରେ ସୁଧାର ଆସିପାରେ , ପାର୍ଟନରସିପ୍ ବେପାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା  ରହିବ , ବାପଘରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହୋଇପାରେ , ଓ ଭଲ ସମାଚାର ମିଲିପାରେ , ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି , ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ, ମାନ ଓ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧରେ ନିଆଯାଈଥିବା ନିର୍ଣ୍ଣୟ କାରଣରୁ ପଛରେ ଏହାର ପ୍ରାୟଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , କିଛି ଅନପେକ୍ଷିତ ଓ ଭଲ ଘଟଣା ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି , ସେଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ହେବ ।

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଟଙ୍କାକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି କାମ କରିବା ସମୟରେ ଶୀଘ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ବିନିଯୋଗ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବାପାଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରେ ରହିବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ, କିନ୍ତୁ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ତୀର୍ଥସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଟିକେ ନିରାଶାଜନକ ଦେଖାଯାଉଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ତୁମେ ଏକ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ଭଗବାନଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇବାକୁ ଯାଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ । କେଉଁ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସମ୍ମିଳିତ ହେବାର ମଉକା ମିଳିବ, ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇକରି ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କ୍ରୋଧ ଓ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ, ଯଦି ଆପଣ କେଉଁ ବଡ ନିବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଭାବିଚିନ୍ତି ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନିଅନ୍ତୁ, ଆପଣ ନିଜ ଆମଦାନୀ ଅନୁସାରେ ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି ଚଲନ୍ତୁ, ନହେଲେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *