05 ଜାନୁଆରୀ 2023 – ଆଜିର ରାଶିଫଳ, କେମିତି କଟୁଛି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଦେଖିପାରନ୍ତି , ଆପଣଙ୍କ ଶତ୍ରୁ କିଛି ବିଗାଡି ପାରିବେ ନାହିଁ , ଆଜି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ସଙ୍କେତ ଅଛି , ସାମାଜିକ ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ନେଇ ଆପଣ ଆକର୍ଷଣର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ , ନିଜ ଭାବନାକୁ ସକରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ , ମନରେ ହୀନ ଭାବନା ଆଣିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନିଜ ଶକ୍ତିଗୁଡିକ ଉପରେ ଅଧିକା ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ଛୁଆଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାରେ ବହିବାକୁ ଟିକିଏ ଅଧିକା ଆଶା ଅଛି , କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ସମୟରେ ସାବଧାନତା ରଖନ୍ତୁ , ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଅଧିକା କଠିନତାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ , ଆଜି ଆପଣ ନିଜେ ସବୁବେଳେ ସତେଜତା ଅନୁଭବ କରିବେ , ଭାବିଥିବା କାମ ପୁରା ହେବ , ଏମିତି ପରିସ୍ଥିତି ଆସିପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସୁଖ ସୁବିଧାଗୁଡିକ ଛାଡିକରି ସକ୍ରିୟ ହେବାକୁ ପଡିବ , ସକାଳୁ ଉଠିକରି ଧରିତ୍ରୀ ମାତାଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରନ୍ତୁ , ସଂମ୍ପର୍କରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସାରା ନୁଆ ଜିନିଷ ଶିଖିବାକୁ ଅବସର ମିଳିବ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ । କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଆଲୋଚନା ପଛରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସାରା ଫାଇଦା ଲୁଚି ରହିଛି , ଏଥିପାଇଁ ବିଚାରଗୁଡିକ ଉପରେ ବିନମ୍ରତା ରଖନ୍ତୁ , ପ୍ରେମୀ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟାଧିକ ଭାବୁକ ହୋଇପାରନ୍ତି । ମନରେ ଅଜ୍ଞାନ ଭୟରୁ ଗ୍ରସିତ ହେବ , ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ପ୍ରଗତି ହେବ , କାହା ସହ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏମିତିରେ ରାଗକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ମିଳିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ମନୋବଳ ଦୃଢ ରହିବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ସବୁଠାରୁ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ କରିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ଲାଭ ପାଇବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ରହିବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ତ୍ରୁଟି ବଦଳରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଥିବା ଭଲ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଦେଖନ୍ତୁ | ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ସ୍ୱର କିଛି ଲୋକ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଶିକ୍ଷାଗତ ସୁବିଧା ପାଇବେ | ଆଜି ଏପରି ଏକ ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସେପରି ହେବ ନାହିଁ | ତୁମେ କିଛି ଯୋଗ କରିବା ଭଲ | ସହଭାଗୀତା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାର କର | ଆପଣ ଯାହା ଭାବୁଛନ୍ତି ତାହା କରନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ମନୋରଞ୍ଜନର ସମୟ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଜି ଏକ ଖୁସି ଏବଂ ଖୁସିର ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀମାନେ ସହଯୋଗ କରିବେ ଏବଂ ଏକତ୍ର ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଶୁଭ କାମ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଧ୍ୟୟନର ସଫଳତା କିମ୍ବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଦୂର ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଏହାକୁ ଥଣ୍ଡା ମନ ସହିତ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆଇନଗତ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଏକ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ହେବ | ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବ ital ବାହିକ ଯୋଗ କରାଯିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶରୀରରେ କମ୍ ଶକ୍ତି ହେତୁ କାମ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହ କମ୍ ହେବ | ଆଜି କେହି ଜଣେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରକୁ ନୂଆ ଦିଗ ଦେବାରେ ସହାୟକ ହେବ | ଆଜି ତୁମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସରେ ତୁମର କାମର ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କର ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ରୋଜଗାର କରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏବଂ ତୁମର ହବିଷ୍ୟାଳି ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଯଥେଷ୍ଟ ଖାଲି ସମୟ ଅଛି | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନାବଶ୍ୟକତା କିମ୍ବା ଉତ୍ସାହରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ତଥାପି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି, ସେଥିରେ ନୂତନତା ଦେଖାଯିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମଜା-ହବି ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ବିତାଇ ପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ରହିବ | ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯାହା ତୁମ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରେ | ଜିନିଷଗୁଡିକ ଯଥାସମ୍ଭବ ବଢିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରେ ଧଳା ଫୁଲ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରଥମେ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ବୁଝେଇବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ଯଦି ଏକ କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ନେଇପାରିବେ | ପିଲା ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *