03 ଜାନୁଆରୀ 2023 – ଆଜିର ରାଶିଫଳ, କେମିତି କଟୁଛି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasiphala

ମେଷ ରାଶି : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଯେକୌଣସି ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର କାମ ଉପରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଶେଷ ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାମାନ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଯାତ୍ରା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶି ପରିବାରର କୌଣସି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ କର୍କଟ ରାଶିର ପରିବାରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଦୟାକରି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଦେଶବାସୀ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ଶୀଘ୍ର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଭୁଲ ପଥରେ ଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସମସ୍ତେ ତୁମର ଉତ୍ତମ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କେଉଁଠି ନିବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଅନୁଭବି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପଦେଶ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଫାଇଦା ହେବ । କାମ କାର୍ଯ୍ୟର ତରିକାରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ, ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠ ବଢିବ, ଅଟକିଥିବା କାମ ପୁରା ହେବ, ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୁରା ସହଯୋଗ ମିଳିବ, ବିଷମ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ, ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ ।

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଫାଲତୁଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ୍ କରିବାକୁ ହେବ, ଭବିଷ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସାମ୍ଣା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଅଧିକା ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ଭରସା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ, ଆପଣଙ୍କ ବାଣୀରେ ମଧୁରତା ରଖନ୍ତୁ, କାମକାର୍ଯ୍ୟକୁ ସକରାତ୍ମକ ଭାବନା ସହ କରନ୍ତୁ, ଏଥିରେ ଫାଇଦା ମିଳିବ, ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକା ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ପୁଜା ପାଠରେ ଅଧିକା ଲାଗିବ, ଘରର ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆୟୋଜନ ହୋଇପାରେ, କୋର୍ଟ କଚେରି ମାମଲାରେ ଫଇସଲା ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଆସିବ, ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୁର ହୋଇଯିବ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ୍ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାର ଅଛି, ବହୁତ ଜଲଦି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ, ଆପଣଙ୍କ ବାଣୀରୁ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିପାରିବେ, ସାମାଜିକ ଦାୟରା ମିଳିବ, କେଉଁ ପୁରୁଣା ନିବେଶରୁ ଭାରି ଲାଭ ମିଳିବ ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବ | ବୟସରୁ ଅଧିକ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ସୃଜନଶୀଳ ଭାବରେ ଅଦରକାରୀ ଭାବିବାର କ୍ଷମତା ପ୍ରଦାନ କରିଛି | ଖର୍ଚ୍ଚର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆମେ ଦିନକୁ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ବିତାଇବୁ | କିଛି ନୂଆ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଜୀବନ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *