02 ଡିସେମ୍ବର 2022 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rasiphala

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏପରି ଘଟଣା ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ବିରକ୍ତ କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଯତ୍ନର ସହିତ ପାଦ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଯାତ୍ରା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ କାଶ, ଥଣ୍ଡା ଭଳି ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ତୁମେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭାଗ୍ୟ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁଗ୍ରହ ଦେଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଶେଷ ଲୋକମାନେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଜବରଦସ୍ତ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯାଇପାରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବେକାର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇଁ ଡକାଯାଇପାରନ୍ତି |

ସିଂହ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆଜି ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଦୁଖଦ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଯୋଜନା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

କନ୍ୟା : ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ଯାଇଛି, ତେବେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଆଜି, ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଉତ୍ତମ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ, ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁମୋଦିତ ହୋଇପାରିବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ହଠାତ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ତୁଳା : ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଆପଣ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ, ଏହା ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବିଛା : ଆଜି, ଅଧିକ ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ହେତୁ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ | ଯଦି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବିବାଦ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ଧନୁ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଶେଷ ଦିନରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏକ ଭଲ ଉପାୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଘରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

ମକର : ଆପଣ ଘରୋଇ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା କିମ୍ବା ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗାଯୋଗ ଶୈଳୀ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ଏବଂ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | କାହାର କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେତୁ ତୁମର ମନ ଦୁଖୀ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ସମାଜରେ ସ୍ୱୀକୃତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି | ଏହି ସଭା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ଅର୍ଥହୀନ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଆସିପାରେ |

ମୀନ : ଆଜି ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଚିନ୍ତାଧାରା ସମାଧାନ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରିବେ | ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ନାଉଟି କିମ୍ବା ବିବାଦ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ନାହିଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ଏବଂ ଅବହେଳା ଦେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *